Lista uczniów zakwalifikowanych do Zawodów Międzypowiatowych-KAMION 18.10.13r

Zdjęcia i foto: Lista uczniów zakwalifikowanych do Zawodów Międzypowiatowych-KAMION 18.10.13r Biegi sochaczew

Lista uczniów zakwalifikowanych do  Zawodów Międzypowiatowych
 w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Kamion 18.10.2013 (piątek) godz. 11:00
Weryfikacja 9:30-10:30
SP w Kamionie (sala gimnastyczna)

Komunikat Organizacyjny Indywidualne Biegi Przełajowe Międzypowiat >>zobacz<<


Szkoły Podstawowe


Klasy IV dziewcząt (2003 r.):
1. Wosińska Julia    SP Śladów
2. Pytkowska Dorota    SP Iłów
3. Stefaniak Karolina  SP Śladów
4. Kowalczyk Aleksandra SP Iłów
5. Zaręba Wiktoria  SP Śladów
6. Sosik Aleksandra  SP Nowa Sucha
7. Sobótka Karolina  SP Iłów
8. Molak Julia  SP Iłów
9. Dobrzyńska Roksana SP Śladów
10. Pieńczykowska Sandra SP Brochów
11. Budzyńska Weronika SP Kozłów Biskupi
12. Sobczak Natalia  SP Kozłów Biskupi
13. Bieryta Patrycja  SP Kozłów Biskupi  Rezerwowa
14. Michalska Sandra  SP Iłów   Rezerwowa

Klasy IV chłopców (2003r.) :
1. Jażdżyk Bartłomiej   SP Kozłów Biskupi
2. Rutkowski Konrad  SP Brochów
3. Ambroży Bartłomiej  SP Kozłów Biskupi
4. Leszczyński Waldemar SP Nowa Sucha
5. Góralczyk Michał  SP Paprotnia
6. Rumiński Marcin  SP Kozłów Szlachecki
7. Lachowicz Piotr  SP Kaptury
8. Kalota Marcel  SP Kozłów Biskupi
9. Kamiński Przemek  SP Iłów
10. Idziak Patryk  SP Iłów
11. Szczepanik Dawid  SP Iłów
12. Mycha Mateusz  SP Nowa Sucha
13. Pęśko Michał  SP Nowa Sucha  Rezerwowy
14. Olkowicz Piotr  SP Kaptury  Rezerwowy

Klasy V dziewcząt (2002r.) :
1. Szewczyk Julia  SP Teresin
2. Januszewska Ewa  SP 4 Sochaczew
3. Szymańska Małgorzata SP Śladów
4. Wiedyńska Daria  SP Brzozów
5. Klusek Kamila  SP 3 Sochaczew
6. Stańczak Kinga  SP Brzozów
7. Olbińska Kinga  SP Kozłów Biskupi
8. Góra Wiktoria  SP 4 Sochaczew
9. Orlińska Marta  SP Młodzieszyn
10. Dybiec Dominika  SP Młodzieszyn
11. Mrożewska Anna   SP 3 Sochaczew
12. Bogucka Klaudia  SP Teresin
13. Plichta Kinga  SP Kozłów Biskupi  Rezerwowa
14. Górecka Klaudia  SP Kaptury  Rezerwowa

Klasy V chłopców (2002r.) :
1. Świerczewski Bartosz SP Paprotnia
2. Tomaszewski Szymon SP Rybno
3. Chaber Kacper  SP Młodzieszyn
4. Badeja Maciej  SP 7 Sochaczew
5. Kordzi Mateusz  SP 3 Sochaczew
6. Wierzbicki Jan  SP 3 Sochaczew
7. Sobczak Michał  SP Nowa Sucha
8. Florczak Jakub  SP Teresin
9. Kwiatkowski Kamil  SP Brzozów
10. Wójcik Mateusz  SP Budki Piaseckie
11. Stobiecki Piotr  SP 4 Sochaczew
12. Latoszewski Mateusz SP Iłów
13. Zofczak Nikodem  SP Budki Piaseckie  Rezerwowy
14. Drzewiecki Patryk  SP Kamion  Rezerwowy

Klasy VI dziewcząt (2001r.) :
1. Dragańska  Julia  SP 7 Sochaczew
2. Wylot Natalia  SP Paprotnia
3. Górecka Kinga  SP 3 Sochaczew
4. Klusek Magdalena  SP 3 Sochaczew
5. Pietruszka Aleksandra SP 7 Sochaczew
6. Pojawa Maria  SP 4 Sochaczew
7. Kobierecka Daria  SP Kąty
8. Czajka Barbara  SP 4 Sochaczew
9. Brzezińska Weronika SP Kamion
10. Trojanowska Marta  SP Rybno
11. Owczarek Agata  SP Rybno
12. Krzyżanowska Julia  SP 4 Sochaczew
      Sokołowska Marta  SP 3 Sochaczew
13. Łacheta Karolina  SP Iłów   Rezerwowa

Klasy VI chłopców (2001r.):
1. Komendarek Mikołaj  SP 4 Sochaczew
2. Lis Jakub   SP Brzozów
3. Piecka Dawid  SP Kąty
4. Tomaszewski Igor  SP Rybno
5. Stodulski Artur  SP Iłów
6. Skunewski Kacper  SP 4 Sochaczew
7. Rutkowski Alan  SP Gawłów
8. Dybiec Adam  SP Młodzieszyn
9. Gietka Kacper  SP 2 Sochaczew
10. Wysocki Wojdziech  SP Budki Piaseckie
11. Łasica Mikołaj  SP Gawłów
12. Zatorski Kacper  SP 7 Sochaczew
13. Dragan Szymon  SP Iłów   Rezerwowy
14. Imiński Jakub  SP Iłów   Rezerwowy


Gimnazja


Klasy I dziewcząt (2000r.) :
1. Kotlarska Aleksandra Gim Powiatowe Sochaczew
2. Majewska Monika  Gim Młodzieszyn
3. Tomaszewska Karolina Gim Powiatowe Sochaczew
4. Rżysko Julita  Gim 1 Sochaczew
5. Wawer Natalia  Gim Kąty
6. Dąbrowska Agnieszka Gim 1 Sochaczew
7. Nowakowska Aleksandra Gim 3 Sochaczew
8. Hurka Wiktoria  Gim 1 Sochaczew
9. Janiszewska Patrycja Gim 2 Sochaczew
10. Wiciak Wiktoria  Gim Młodzieszyn
11. Borecka Daria  Gim Młodzieszyn
12. Małachowska Olimpia Gim 1 Sochaczew
13. Grabarek Maria  Gim 2 Sochaczew   Rezerwowa
14. Kordalewska Marta  Gim 2 Sochaczew  Rezerwowa

Klasy II dziewcząt (99 r.) :
1. Cybulska Dagmara  Gim 2 Sochaczew
2. Cybulska Klaudia  Gim 2 Sochaczew
3. Gołębiowska Agnieszka Gim Kozłów Biskupi
4. Sot Magdalena  Gim Kozłów Biskupi
5. Kalisiak Justyna  Gim  Rybno
6. Dybiec Weronika  Gim Młodzieszyn
7. Chrzanowska Wiktoria Gim Młodzieszyn
8. Jeznach Aneta  Gim Lasocin
9. Szczurek Aleksandra Gim Kozłów Biskupi
10. Rożniata Emilia  Gim 3 Sochaczew
11. Buczyńska Julia  Gim 2 Sochaczew
12. Orłowska Patrycja  Gim Kozłów Biskupi
13. Stobiecka Weronika  Gim 2 Sochaczew  Rezerwowa
14. Banaczek Aleksandra Gim Szymanów    Rezerwowa

Klasy III dziewcząt (98 r.) :
1. Pawelak Sylwia  Gim Wyczółki
2. Ciarka Sylwia  Gim Teresin
3. Zajączkowska Zuzanna Gim Kozłów Szlachecki
4. Teresiak Natalia  Gim Szymanów
5. Poryszewska Joanna Gim Młodzieszyn
6. Lelonek Klaudia  Gim 3 Sochaczew
7. Gawor Justyna  Gim Teresin
8. Pakuła Natalia  Gim 1 Sochaczew
9. Gołek Patrycja  Gim 3 Sochaczew
10. Bylicka Magdalena  Gim Szymanów
11. Owczarek Natalia  Gim 3 Sochaczew
12. Guzik Aleksandra  Gim Teresin
13. Zdanowska Karolina  Gim Teresin  Rezerwowa
14. Badeja Klaudia  Gim 3 Sochaczew  Rezerwowa

Klasy I chłopców (2000r.) :
1. Żakowski Mateusz  Gim Kąty
2. Wosiński Mikołaj  Gim  3 Sochaczew
3. Maciejewski Wiktor  Gim 2 Sochaczew
4. Zientara Konrad  Gim Iłów
5. Szufliński Kacper  Gim Kozłów Biskupi
6. Pączek Kacper  Gim Młodzieszyn
7. Brygoła Damian  Gim Kozłów Szlachecki
8. Jarosz Damian  Gim Kozłów Szlachecki
9. Nosażewski Daniel  Gim Lasocin
10. Pokropski Seweryn  Gim Szymanów
11. Nowakowski Adrian  Gim 2 Sochaczew
12. Kaczor Bartosz  Gim Kozłów Biskupi
13. Szygalski Jakub  Gim Kozłów Biskupi  Rezerwowy
14. Dudziński Mateusz  Gim Kąty   Rezerwowy

Klasy II chłopców (99r.) :
1. Kajdas Adam  Gim Powiatowe Sochaczew
2. Kobierecki Konrad  Gim Kąty
3. Kalota Piotr  Gim Kąty
4. Tomaszewski Błażej  Gim 2 Sochaczew
5. Skorupa Kamil  Gim Kozłów Biskupi
6. Stelmach Jarosław  Gim Młodzieszyn
7. Teresiak Kamil  Gim Szymanów
8. Stypuła Bartłomiej  Gim Kozłów Biskupi
9. Jarota Eryk  Gim 2 Sochaczew
10. Grzywacz Arkadiusz  Gim Iłów
11. Walisiewicz Szymon  Gim 3 Sochaczew
12. Żmijewski Dawid  Gim Młodzieszyn
13. Dominiak Robert  Gim Iłów   Rezerwowy
14. Rutkowski Kamil  Gim Szymanów  Rezerwowy

Klasy III chłopców (98 r.) :
1. Kaczmarek Konrad  Gim 2 Sochaczew
2. Pawłowski Michał  Gim Teresin
3. Kacprzak Szymon  Gim Młodzieszyn
4. Słomski Patryk  Gim 2 Sochaczew
5. Tomaszewski Mateusz Gim 2 Sochaczew
6. Abka Adrian  Gim Kąty
7. Szkop Piotr  Gim 1 Sochaczew
8. Gawron Adrian  Gim 3 Sochaczew
9. Organek Mateusz  Gim Młodzieszyn
10. Bieguszewski Krzysztof Gim 2 Sochaczew
11. Pieczka Patryk  Gim Szymanów
12. Kościan Kacper  Gim Szymanów
13. Banaczek Kamil  Gim Szymanów  Rezerwowy
14. Dąbkowski Paweł  Gim Kąty   Rezerwowy

 


Organizatorzy serdecznie dziękują, za pomoc w organizowaniu imprezy, nauczycielom wychowania fizycznego Powiatu Sochaczew, oraz uczniom Szkoły Podstawowej w Kamionie i Gimnazjum w Młodzieszynie.
Do zobaczenia 18.10.2013 na Zawodach Międzypowiatowych !

 

Organizator
Szkolny Związek Sportowy

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy