Lista uczniów zakwalifikowanych do finału XVI Mazowieckich igrzysk młodzieży szkolnej szkół podstaw

 

 Lista uczniów zakwalifikowanych do finału XVI  Mazowieckich igrzysk młodzieży szkolnej szkół podstawowych i gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych. 

 >>Do Pobrania<<

 

Szkoła Podstawowa


Miejsce. Imię i Nazwisko. Szkoła. Powiat. 

Klasa V dziewcząt 


1 Szewczyk Julia SP. Teresin Sochaczew 
2 Wisnowska Wiktoria SP. Leszno W-wa Zachodnia 
3 Januszewska Ewa SP. Nr 4 Sochaczew Sochaczew 
4 Faderewska Alicja SP. Nr 3 Milanówek Grodzisk Maz. 
5 Szymańska Małgorzata SP. Śladów Sochaczew 
6 Wiedyńska Daria SP. Brzozów Sochaczew 
7 Sulik Ewelina SP. Adamowizna Grodzisk Maz. 
8 Afana Sara SP. Stare Babice W-wa Zachodnia 
9 Karwat Maria SP. Raszyn Pruszków 
10 Stańczak Kinga SP. Brzozów Sochaczew 
11 Bożyk Maria SP. Borzęcin Duży W-wa Zachodnia 
12 Sieczka Olga SP. Nr 3 Żyrardów Żyrardów 
13 Klusek Kamila SP. Nr 3 Sochaczew Sochaczew Rezerwowa
14 Germel Anita SP. Nr 2 Błonie W-wa Zachodnia Rezerwowa

Klasa V chłopców 

1 Orlicz Filip                   SP. Komorów Pruszków 
2 Rola Krzysztof SP. Michałowice Pruszków 
3 Świerczewski Bartosz  SP. Paprotnia Sochaczew 
4 Janicki Michał  SP. Kampinos W-wa Zachodnia 
5 Polubowski Adrian SP. Nr 9 Pruszków Pruszków 
6 Muś Krystian SP. Nr 3 Żyrardów Żyrardów 
7 Czarnecki Mateusz SP. Nr 2 Milanówek Grodzisk Maz. 
8 Wdowczyk Wiktor SP. ZP Pruszków Pruszków 
9 Kowalski Jakub SP. Raszyn Pruszków 
10 Łabędzki Patryk SP. Michałowice Pruszków 
11 Bajerski Adam SP. Nr 6 Pruszków Pruszków 
12 Czarnecki Wojciech SP. Nr 3 Milanówek Grodzisk Maz. 
13 Chaber Kacper SP. Młodzieszyn Sochaczew Rezerwowy
14 Gardocki Michał SP. Nr 2 piastów  Pruszków                   Rezerwowy


Klasa VI dziewcząt

1 Leśniak Zofia SP. Adamowizna Grodzisk Maz. 
2 Dragańska Julia SP. Nr 7 Sochaczew Sochaczew 
3 Boczek Marta SP. Nr 3 Milanówek Grodzisk Maz. 
4 Górecka Kinga SP. Nr 3 Sochaczew Sochaczew 
5 Lot Natalia SP. Paprotnia Sochaczew 
6 Baraniak Weronika SP. Józefin Grodzisk Maz. 
7 Kobierecka Daria SP. Kąty Sochaczew 
8 Klusek Magdalena SP. Nr 3 Sochaczew Sochaczew 
9 Markocka Monika SP. Nr 1 Piastów Pruszków 
10 Dołbniak Anna SP. Raszyn Pruszków 
11 Pietruszka Aleksandra  SP. Nr 7 Sochaczew Sochaczew 
12 Kowalewska Aleksandra  SP. Nr 2 Piastów Pruszków 
13 Dębińska Julia SP. Nr 3 Żyrardów Żyrardów                   Rezerwowa
14 Brzezińska Weronika  SP. Kamion Sochaczew                Rezerwowa


Klasa VI chłopców

1 Michalski Jan SP. Nr 4 Piastów Pruszków 
2 Świeciński Jakub SP. Michałowice Pruszków 
3 Wałecki Bruno SP. Dziekanów Polski W-wa Zachodnia 
4 Zezula Rafał SP. Michałowice Pruszków 
5 Walo Adam SP. Raszyn Pruszków 
6 Bujnik Kacper SP. Nr 1 Ożarów Maz. W-wa Zachodnia 
7 Skurzewski Kacper SP. Nr 4 Sochaczew Sochaczew 
8 Piecha Dawid SP. Kąty Sochaczew 
9 Popielarski Jakub SP. Pruszków Pruszków 
10 Dudziński Adrian SP. Nr 4 Żyrardów Żyrardów 
11 Jędrzejewski Patryk SP. Międzyborów Grodzisk Maz. 
12 Piętka Kamil SP.Nr 6 Grodzisk Maz. Grodzisk Maz. 
13 Latocha Paweł  SP. Adamowizna Grodzisk Maz. Rezerwowy
14 Krawczyk Julian  SP. Wiskitki Żyrardów                   Rezerwowy

 

Gimnazjum

Klasa I dziewcząt

1 Wieczorek Anna Gim. Koczargi Stare W-wa Zachodni 
2 Milena Pieniak Gim. ZSP Lesznio W-wa Zachodni 
3 Kotlarska Aleksandra Gim. Powiatowe Sochaczew Sochaczew 
4 Majewska Monika Gim. Młodzieszyn  Sochaczew 
5 Kwiatkowska Jagoda Gim. Ożarów Maz W-wa Zachodni 
6 Koluch Julia Gim. nr 4  Pruszków Pruszków 
7 Król Paulina Gim. Wyczółki Sochaczew 
8 Hoffman Dominika Gim. Raszyn Pruszków 
9 Śmietanka Anna Gim. Nr 1 Piastów Pruszków 
10 Laprus Jagoda Gim. Nr 2 Dziekanów Leśny W-wa Zachodni 
11 Morkowska Maja Gim. ZSP  Leszno W-wa Zachodni 
12 Tomaszewska Karolina Gim. Powiatowe  Sochaczew Sochaczew 
13 Niedziela Michalina Gim. Społeczne Milanówek Grodzisk Maz. Rezerwowa
14 Król Wiktoria Gim. Nr 1  Milanówek Grodzisk Maz. Rezerwowa


Klasa I chłopców

1 Kawczyński Igor Gim. nr 1 Żyrardów Żyrardów 
2 Śmietanko Krzysztof Gim. na 1 Łomianki W-wa Zachodni 
3 Wosiński Mikołaj Gim. nr 3 Sochaczew Sochaczew 
4 Burek Cezary Gim. nr 4 Pruszków Pruszków 
5 Żakowski Mateusz Gim. Kąty Sochaczew 
6 Molęda Dawid Gim. ZSP Międzyborów Grodzisk Maz. 
7 Langa Patryk Gim. nr 1 Żyrardów Żyrardów 
8 Stępniak Adam Gim. Społeczne Milanówek Grodzisk Maz. 
9 Szufliński Kacper Gim. Kozłów Biskupi Sochaczew 
10 Skorupa Mateusz Gim. ZS Żółwin Pruszków 
11 Orłowski Wojciech Gim. Bartniki Żyrardów 
12 Brygoła Damian Gim. Kozłów Szlachecki Sochaczew 
13 Motyl Mateusz Gim. Nadarzyn  Pruszków                                     Rezerwowy
14 Arciuszewski Mateusz Gim. ZSP Międzyborów Grodzisk Maz. Rezerwowy

 

Klasa II dziewcząt

1 Cybulska Dagmara Gim. nr 2  Sochaczew Sochaczew 
2 Cybulska Klaudia Gim. nr 2  Sochaczew Sochaczew 
3 Gołębiowska Agnieszka  Gim. Kozłów Biskupi Sochaczew 
4 Szymańska Klaudia Gim. nr 3  Milanówek Grodzisk Maz. 
5 Sot Magdalena Gim. Kozłów Biskupi  Sochaczew 
6 Bany Gabrysia Gim. ZSP  Leszno W-wa Zachodni 
7 Zagajewska Justyna  Gim nr 6 Żyrardów Żyrardów 
8 Dybiec Weronika  Gim  Młodzieszyn Sochaczew 
9 Poziomecka Anna Gim  Raszyn Pruszków 
10 Wardak Julia Gim nr 4  Pruszków Pruszków 
11 Rola Anna  Gim  Michałowice Pruszków 
12 Słowińska Monika  Gim nr 2  Błonie W-wa Zachodni 
13 Kalisiak Justyna  Gim.  Rybno Sochaczew Rezerwowa
14 Tokarska Julia Gim. Publiczne Komorów Pruszków Rezerwowa


Klasa II chłopców

1 Sawa Daniel Gim. nr 3 Milanówek Grodzisk Maz. 
2 Kajdas Adam Gim. Powiatowe Sochaczew Sochaczew 
3 Makarewicz Marek Gim. nr 4 Pruszków Pruszków 
4 Narusiak Dominik Gim. nr 1 Żyrardów Żyrardów 
5 Sawa Damian Gim. nr 3 Milanówek Grodzisk Maz. 
6 Marusiak Konrad Gim. nr 1 Żyrardów Żyrardów 
7 Kobierecki Konrad Gim. Kąty Sochaczew 
8 Ciesielski Łukasz Gim. Komorów Pruszków 
9 Kalota Piotr Gim. Kąty Sochaczew 
10 Śliwka Jakub Gim. nr 4 Pruszków Pruszków 
11 Wójcik Błażej Gim. nr 3 Milanówek Grodzisk Maz. 
12 Trześniewski Kacper Gim. nr 4 Pruszków Pruszków 
13 Matul Karol Gim. nr 1 Milanówek Grodzisk Maz. Rezerwowy
14 Wójcik Jakub Gim. nr 1 Żyrardów Żyrardów                   Rezerwowy

 


Klasa III dziewcząt

1 Sosnowska Dominika  Gim. nr 1 w Żyrardów Żyrardów 
2 Ciarka Sylwia Gim. Teresin Sochaczew 
3 Pawelak Sylwia Gim. Wyczółki Sochaczew 
4 Hill Monika  Gim. Ożarów Mazowiecki W-wa Zachodni 
5 Sochacz Weronika  Gim. Raszyn Pruszków 
6 Zajączkowska Zuzanna  Gim. Kozłów Szlachecki Sochaczew 
7 Domagała Karolina Gim. Puszcza Mariańska Żyrardów 
8 Teresiak Natalia Gim. Szymanów Sochaczew 
9 Bykowska Weronika Gim. nr 3 Milanówek Grodzisk Maz. 
10 Turczyniak Magdalena  Gim. Wiskitki Żyrardów 
11 Borowska Karolina Gim. Michałowice Pruszków 
12 Ruta Greta Gim. Raszyn Pruszków 
13 Kosińska Klaudia Gim. ZSP Leszno W-wa Zachodni Rezerwowa
14 Urbanek Aleksandra Gim. ZSP Leszno W-wa Zachodni Rezerwowa


Klasa III chłopców

1 Kaczmarek Konrad Gim. nr 2 Sochaczew Sochaczew 
2 Pawłowski Michał Gim. Teresin Sochaczew 
3 Zwierzyński Adam Gim. Ożarów Maz. W-wa Zachodni 
4 Łuczak Damian Gim. Koczargi Stare W-wa Zachodni 
5 Piszczatowski Michał Gim. nr 4 Pruszków Pruszków 
6 Dwórzyński Przemysław Gim. nr 3 Grodzisk Maz. Grodzisk Maz. 
7 Jurasz Jakub  Gim. nr 3 Grodzisk Maz. Grodzisk Maz. 
8 Pęter Adam Gim. ZSP Leszno W-wa Zachodni 
9 Wargocki Kamil Gim. Wiskitki Żyrardów 
10 Strózik Krystian Gim. nr 4 Pruszków Pruszków 
11 Kacprzak Szymon Gim. Młodzieszyn Sochaczew 
12 Adamczyk Adrian Gim. nr 4 Pruszków Pruszków 
13 Matuszewski Michał Gim. nr 2 Dziekanów Leśny W-wa Zachodni Rezerwowy
14 Bajurski Krzysztof GIM. nr 2 Żyrardów Żyrardów                                     Rezerwowy


Szkoła Podstawowa Klasa IV Poza Konkursem

dziewczęta

1 Wosinska Julia  SP. Śladów Sochaczew PK
2 Pytkowska Dorota  SP. Iłów Sochaczew PK
3 Ziółkowska Kinga SP. Leszno W-wa Zachodnia PK
4 Korytkowska Agnieszka SP. Nr 6 Grodzisk Maz. Grodzisk Maz. PK
5 Czarnocka Oliwia SP. Raszyn Pruszków PK
6 Stefaniak Karolina SP. Śladów Sochaczew PK
7 Burlewicz Basia SP. Nr 2 Milanówek Grodzisk Maz. PK
8 Użiak Julia SP. Nr 3 Milanówek Grodzisk Maz. PK
9 Czyż Karolina SP. Zaborów W-wa Zachodnia PK
10 Zaremba Wiktoria SP. Śladów Sochaczew PK
11 Orłowska Anna SP. Bartniki Żyrardów PK
12 Dobrzyńska Roksana SP. Śladów Sochaczew PK
13 Pieńczykowska Sandra SP. Brochów Sochaczew PK
14 Żemojda Natalia SP. Raszyn Pruszków PK

 

chłopcy


Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Powiat Punkty
1 Klimek Adrian SP. Stare Babice W-wa Zachodnia PK
2 Masalski Igor SP. Nr 3 Milanówek Grodzisk Maz. PK
3 Tymendorf Krystian SP. Stare Babice W-wa Zachodnia PK
4 Mikulski Mateusz SP. Kampinos W-wa Zachodnia PK
5 Piech Natan SP. Jaktorów Grodzisk Maz. PK
6 Jaśkiewicz Artur SP. Raszyn Pruszków PK
7 Zwoliński Kamil SP. Leszno W-wa Zachodnia PK
8 Dziarczykowski Dawid SP. Milanówek Grodzisk Maz. PK
9 Kowalczyk Adrian SP. Nr 6 Grodzisk Maz. Grodzisk Maz. PK
10 Jażdżyk Bartosz SP. Kozłów Biskupi Sochaczew PK
11 Polkowski Michał SP. Nr 1 Milanówek Grodzisk Maz. PK
12 Abramowicz Jan SP. Nr 2 Błonie W-wa Zachodnia PK
13 Włodek Władysław SP. Nr 9 Pruszków Pruszków PK
14 Rosłaniec Kamil SP. Raszyn Pruszków PK

 

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy