Listy startowe i godziny startów w Sochaczewskim Teście Coopera 1.04.2017. Zapisy zostały wstrzymane

ZAPISY ZAMKNIĘTE ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ STARTUJĄCYCH NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPISYWANIA SIĘ.

SKRZATY DZIEWCZĘTA - ( ur. 2010 i młodsi) - godz. 10.00 Kwiatkowska Lidia - SochaczewCzułek Natalia - Kozłów BiskupiJędruszczak Natalia - Przedszkole Miejskie MszczonówPaduch Agata - SP ŚladówKopka Dominika - SP ŚladówDermiaha Oliwia - SP ŚladówPisarska Aleksandra - SP ŚladówSkowyra Zuzanna - SP ŚladówMorawska Maria - SP ŚladówJasińska Amelia - SP ŚladówKaczor Małgorzata - SP ŚladówMajkowska Adrianna - SP Śladów
SKRZATY CHŁOPCY ( ur. 2010 i młodsi) - godzina 10.05Kiełbasiński Oliwier - SP ŚladówFigurski Kamil - SP ŚladówBożyk Aleks - SP ŚladówKamiński Jakub - SP ŚladówHetmanowski Kacper - SP ŚladówHetmanowski Igor - SP ŚladówWinnicki Maks - SP ŚladówKaźmierski Szymon - SP ŚladówModrzejewski Michał - SP ŚladówBogusz Piotr - SP JanówMuszyński Bartosz - Kozłów BiskupiMuszyński Antonii - Kozłów BiskupiOsial Krzysztof - SochaczewSmerdel Jakub - GawłówMaciejewski Michał - Wancisiewicz Piotr - SochaczewTomczyk Franciszek - ZSS Erminów
DZIECI MŁODSZE - DZIEWCZĘTA ( ur. 2009, 2008, 2007) SERIA 1 - godz. 10.101. Kołodziejczak Agnieszka - Socho Team2. Błaszczyk Julia - Akademia Prymusa3. Malesa Pola - Akademia Prymusa4. Pyrak Aleksandra - Akademia Prymusa5. Nowakowska Julia - Akademia Prymusa6. Malesa Lena Aleksandra - Akademia Prymusa7. Więcek Aniela - Akademia Prymusa8. Dorywalska Martyna - Akademia Prymusa9. Kruszewska Weronika - Akademia Prymusa10. Renaulit Solena - Akademia Prymusa11. Starzec Wiktoria - Akademia Prymusa12. Szewczyk Milena - Akademia Prymusa13. Olobry Maria - SP Gawłów14. Kowalska Amelia - SP Gawłów15. Ptaszyńska Patrycja - SP Gawłów
DZIECI MŁODSZE - DZIEWCZĘTA ( ur. 2009, 2008, 2007) SERIA 2 - godz. 10.2016. Bartosiewicz Natalia - SP Gawłów17. Budziarek Wiktoria - SP Gawłów18. Siekiera Zofia - SP Gawłów19. Jędrzejewska Maja - SP Gawłów20. Nowakowska Blanka - SP Gawłów21. Jeznach Wiktoria - SP Gawłów22. Krawczak Amelia - SP Gawłów23. Strzelecka Karolina - SP Gawłów24. Szafaryn Maja - SP Gawłów25. Hacia Nina - Akademia Prymusa26. Kuta Amelia - Akademia Prymusa27. Dermiaha Nikola - SP Śladów28. Sosnowska Natalia - SP Śladów29. Wieczorek Nikola - SP Śladów30. Przydworska Izabela - SP Śladów
DZIECI MŁODSZE - DZIEWCZĘTA ( ur. 2009, 2008, 2007) SERIA 3 - godz. 10.3031. Krysiak Aleksandra - SP Śladów32. Ciura Julia - SP Śladów33. Ciura Wiktoria - SP Śladów34. Kosińska Lena - SP Śladów35. Przydworska Oliwia - SP Śladów36. Miecznikowska Maja - SP Śladów37. Bożyk Amelia - SP Śladów38. Perka Patrycja - SP 2 Sochaczew39. Jaworska Zuzanna - SP 7 Sochaczew40. Centkowska Ewelina - SP 4 Sochaczew41. Ziółkowska Karina - ZSS Erminów42. Cieślak Aleksandra - ZSS Erminów43. Wagner Zofia - Kozłów Biskupi
DZIECI MŁODSZE - CHŁOPCY ( ur. 2009, 2008, 2007) SERIA 1 - godz. 10.4044. Łażewski Bartłomiej - SP Kozłów Biskupi/KM Aktywni45. Davidek Maksymilian - Akademia Prymusa46. Jarosz Przemysław - Akademia Prymusa47. Kisiołek Adam - Akademia Prymusa48. Sałaciński Adam - Akademia Prymusa49. Jakubowski Wojciech - Akademia Prymusa50. Lewandowski Antonii - Akademia Prymusa51. Mazurowski Piotr Karol - Akademia Prymusa52. Tomala Dominik - Akademia Prymusa53. Warpechowski Rafał - Akademia Prymusa54. Grzegorzewski Aleksander - Akademia Prymusa55. Gutkowski Piotr Jerzy - Akademia Prymusa56. Świątek Michał - Akademia Prymusa57. Jezierski Krzysztof - SP Gawłów58. Orlikowski Cezary - SP Gawłów
DZIECI MŁODSZE - CHŁOPCY ( ur. 2009, 2008, 2007) SERIA 2 - godz. 10.5059. Kołodziejczyk Łukasz - SP Gawłów60. Winkler Ignacy - SP Gawłów61. Szyperek Adrian - SP Gawłów62. Jędrzejewski Wiktor - SP Gawłów63. Pszczółkowski Bartosz - SP Gawłów64. Zimniak Szymon - SP Gawłów65. Olobry Jan - SP Gawłów66. Koguc Antonii - SP Gawłów67. Krawczak Adam - SP Gawłów68. Lus Bartosz - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu69. Klimczak Rafał - Akademia Prymusa70. Jędruszczak Krzysztof - SP Mszczonów71. Bartołowicz Szymon - SP Śladów72. Majkowski Maciej - SP Śladów73. Liberek Kacper - SP Śladów
DZIECI MŁODSZE - CHŁOPCY ( ur. 2009, 2008, 2007) SERIA 3 - godz. 11.0074. Kusiak Maciej - SP Śladów75. Biernat Kacper - SP Śladów76. Wosiński Michał - SP Śladów77. Kaczor Michał - SP Śladów78. Dobrzyński Marcel - SP Śladów79. Poryszewski Maciej - SP Śladów80. Serwiński Jakub - SP Śladów81. Szygalski Hubert - SP 7 Sochaczew82. Bogusz Szymon - SP Janów83. Kamiński Krystian - SP Śladów84. Kuciarski Szymon - SP 4 Sochaczew85. Maciejewski Antoni - 86. Danielewski Patryk - ZSS Erminów87. Ziółkowski Jakub - ZSS Erminów88. Misiak Piotr - ZSS Erminów
DZIECI STARSZE - DZIEWCZĘTA (ur. 2006, 2005, 2004) SERIA 1 - godz. 11.1089. Więckowska Natalia - SP 7 Sochaczew/KM Aktywni90. Szymańska Liwia - SP 3 Sochaczew/KM Aktywni91. Walisiewicz Urszula - SP 3 Sochaczew/KM Aktywni92. Czubak Dominika - SP 3 Sochaczew/KM Aktywni93. Kuta Amelia - Akademia Prymusa94. Binduga Małgorzata - Akademia Prymusa95. Szafaryn Jagoda - SP Gawłów 96. Krawczak Otylia - SP Gawłów97. Kalinowska Weronika - SP Gawłów98. Przczółkowska Gabriela - SP Gawłów99. Jagła Julia - SP Gawłów100. Leśniewska Nikola - SP Gawłów101. Łukaszewska Maria - SP Gawłów102. Dybiec Natalia - SP 7 Sochaczew103. Czerwińska Maja - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu
DZIECI STARSZE - DZIEWCZĘTA (ur. 2006, 2005, 2004) SERIA 2 - godz. 11.20104. Stefańska Zofia - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu105. Dziedzic Daria - UKS "Filipides" Teresin106. Kopka Maja - Zespół Szkół - Kozłów Biskupi107. Szustkiewicz Jagoda - SP 7 Sochaczew108. Jasińska Julia - SP Śladów109. Pacholska Martyna - SP Śladów110. Gabryś Julia - SP Śladów111. Kusiak Weronika - SP Śladów112. Piekalska Oliwia - SP Śladów113. Tempczyk Maja - SP Śladów114. Dudzińska Julia - SP Śladów115. Sztandur Karolina - SP Śladów116. Antoniak Karolina - SP 7 Sochaczew117. Kowalska Daria - Sochaczew118. Perka Klaudia - SP 2 Sochaczew
DZIECI STARSZE - DZIEWCZĘTA (ur. 2006, 2005, 2004) SERIA 3 - godz. 11.30119. Krawczyk Klaudia - SP 7 Sochaczew120. Tarczyk Julia - SP 7 Sochaczew121. Ryczanowska Julia - SP 7 Sochaczew122. Nagaoka Lisa - SP 7 Sochaczew123. Jabłońska Natalia - SP 7 Sochaczew124. Gonta Klaudia - SP 7 Sochaczew125. Zielińska Gabriela - SP 7 Sochaczew126. Szczerba Aleksandra - Sochaczew127. Gronkiewicz Julia - Biegi Grodzisk Mazowiecki128. Chrzanowska Nikola - SP 4 Sochaczew129. Chłystek Izabela - ZSS Erminów130. Górecka Julia - ZSS Erminów
DZIECI STARSZE - CHŁOPCY (ur. 2006, 2005, 2004) SERIA 1 - godz. 11.40131. Czułek Bartosz - SP Kozłów Biskupi132. Klimczak Rafał Krzysztof - Akademia Prymusa133. Szewczyk Maciej - Akademia Prymusa134. Binduga Kamil - Akademia Prymusa135. Lewandowski Samuel - Akademia Prymusa136. Więcek Antoni - Akademia Prymusa137. Jesiołowski Jan - Akademia Prymusa138. Siekiera Antonii - SP Gawłów139. Stencel Jan - SP Gawłów140. Budziarek Dawid - SP Gawłów141. Jędrzejewski Michał - SP Gawłów142. Haba Bartłomiej - SP Gawłów143. Krawczak Bartosz - SP Gawłów144. Wróblewski Tobiasz - SP Gawłów145. Kołodziejczyk Sebastian - SP Gawłów
DZIECI STARSZE - CHŁOPCY (ur. 2006, 2005, 2004) SERIA 2 - godz. 11.50146. Jesion Alan - SP Gawłów147. Dmoch Bartosz - SP 7 Sochaczew148. Ambroziak Szymon - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu149. Czajka Piotr - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu150. Kaźmierski Konrad - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu151. Kotkowski Krzysztof - SP 7 Sochaczew152. Przydatek Mateusz - SP Śladów153. Ciołkowski Patryk - SP Śladów154. Kopka Przemysław - SP Śladów155. Łyczywek Dominik - SP Śladów156. Wosiński Mateusz - SP Śladów157. Wieczorek Marceli - SP Śladów158. Dermiaha Sebastian - SP Śladów159. Dermiaha Dawid - SP Śladów160. Morawski Marcel - SP Śladów
DZIECI STARSZE - CHŁOPCY (ur. 2006, 2005, 2004) SERIA 3 - godz. 12.00161. Jackowski Daniel - SP Śladów162. Jackowski Karol - SP Śladów163. Malczenko Adam - SP Kozłów Biskupi164. Boczkowski Mikołaj - SP 7 Sochaczew165. Kaczmarek Oktawian - SP 7 Sochaczew166. Tyl Eryk - SP 7 Sochaczew167. Bartosiński Wiktor - Biegi Grodzisk Mazowiecki168. Grabowski Mikołaj - SP Śladów169. Firlej Jan - Sochaczew170. Jeznach Bartłomiej - ZSS Erminów171. Dąbrowski Sławomir - ZSS Erminów172. Pomarański Hubert - ZSS Erminów173. Pikuła Jakub - ZSS Erminów
MŁODZICZKI (ur. 2003, 2002, 2001) - godz. 12.10174. Krokowska Paulina - KM Aktywni 175. Karczewska Justyna - Gim 3 Sochaczew/KM Aktywni176. Szymańska Agata - Gim Wymysłów/KM Aktywni177. Lewandowska Weronika - Gim Wymysłów/KM Aktywni178. Wosińska Julia - Gim Lasocin/KM Aktywni179. Więckowska Julia - Gimnazjum nr 3 Sochaczew180. Marcjańska Paulina - Gimnazjum nr 3 Sochaczew181. Kazimierczak Oliwia - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu182. Włodarczyk Gabriela  - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu183. Kmiecik Oliwia - Gimnazjum nr 3 Sochaczew184. Dmoch Sandra - Gimnazjum nr 3 Sochaczew185. Kądziela Alicja - Gimnazjum nr 3 Sochaczew186. Smolińska Marta - Gimnazjum nr 3 Sochaczew187. Anasiak Karolina - Gimnazjum nr 3 Sochaczew188. Woźniak Marta - Gimnazjum nr 3 Sochaczew189. Nikoniuk Aleksandra - Gimnazjum nr 3 Sochaczew190. Zielińska Aleksandra - Gimnazjum nr 3 Sochaczew191. Materska Klaudia - Gimnazjum nr 3 Sochaczew192. Sołdaczuk Natalia - Gimnazjum nr 3 Sochaczew193. Szymańska Patrycja - Gimnazjum nr 3 Sochaczew194. Kuciarska Sandra - Gimnazjum nr 2 Sochaczew195. Dmowska Julia - ZSS Erminów
MŁODZICY (ur. 2003, 2002, 2001) - godz. 12.25 (bieg wspólny z 16-19 kobiet)196. Sobczak Michał - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu197. Kaźmierski Jan - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu198. Mróz Krzysztof - Sochaczew199. Pakoca Karol - Gimnazjum nr 3 Sochaczew200. Perka Patryk - Gimnazjum nr 1 Sochaczew201. Buczek Marcin - Gimnazjum nr 3 Sochaczew202. Marciniak Mateusz - ZSS Erminów203. Minkowski Mateusz - ZSS Erminów204. Kujawa Albert - ZSS Erminów205. Adamiak Krystian - ZSS Erminów16-19 - KOBIET (ur.1998-2000) - godz. 12.25 (bieg wspólny z młodzikami)
206. Wiciak Wiktoria - Juliopol
207. Radosz Joanna - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu
208. Sujak Weronika - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu
209. Szczurek Aleksandra - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu
210. Zajączkowska Zuzanna - Sochaczew
211. Mierzejewska Wiktoria - ZSS Erminów

212. Łasica Patrycja - ZSS Erminów

NORDIC WALKING (open) - godz. 12.40213. Kołodziejczak Agnieszka - Socho Team214. Kołodziejczak Beata - Socho Team215. Kołodziejczak Radosław - Socho Team216. Kocimski Jan - KM Aktywni Sochaczew217. Nietrzebka Aleksandra - Międzyborów
16-19 - MĘŻCZYZN (ur.1998-2000) godzina 12.50 (bieg wspólny z kobietami 20-29)218. Nosarzewski Daniel - KM Aktywni Sochaczew219. Misiak Aleksander - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu220. Bryła Jan - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu221. Popowski Piotr - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu222. Wojciechowski Kamil - Sochaczew223. Kaźmierski Jakub - LO Sochaczew224. Kaźmierczak Karol - Sochaczew225. Kaźmierczak Michał - ZSS Erminów226. Zygmunciak Kacper - ZSS Erminów227. Hetmanowski Adrian - ZSS Erminów20-29 - KOBIET (ur. 1997-1988) godzina 12.50 (bieg wspólny z mężczyznami 16-19)228. Wojciechowska Anna - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu229. Kellogg Dorota - Sochaczew230. Marczak Jagoda - Kozłów Biskupi231. Bieniek Ilona - Biejków Team
20-29 - MĘŻCZYZN (ur. 1997-1988) godzina 13.05 (bieg wspólny z 30-39 kobiet i 30-39 mężczyzn)232. Kowalski Tomasz - Sochaczew233. Jaworski Łukasz - Biejków Team234. Mikulski Tomasz - Kampinos235. Kowalski Adrian - KM Aktywni Sochaczew236. Ząbczyński Adam - Sochaczew237. Romanowski Piotr - Sochaczewskie WOPR238. Adamkiewicz Michał - KM Aktywni Sochaczew30-39 - KOBIET (ur. 1987-1978) godzina 13.05 (bieg wspólny z 20-29 mężczyzn i 30-39 mężczyzn)239. Kosiarek Edyta - Żyrardów240. Czułek Agnieszka - Kozłów Biskupi241. Perka Justyna - Sochaczew30-39 - MĘŻCZYZN (ur. 1987-1978) godzina 13.05 (bieg wspólny z 20-29 mężczyzn i 30-39 kobiet)242. Woźniak Przemysław - Bielice243. Kubiak Grzegorz - Sochaczew244. Kozłowski Grzegorz - AZS AWF Warszawa/ASICS245. Kuś Dominik - UKS "Pijarski Klub Sportowy" Łowicz246. Marczak Albert - Kozłów Biskupi
40-49 - KOBIET (ur. 1977-1968) godzina 13.20247. Czubak - Wasiak Monika - Sochaczew248. Cynowska Katarzyna - Biegi Grodzisk Mazowiecki40-49 - MĘŻCZYZN  (ur. 1977-1968) godzina 13.20249. Kazimierski Artur - KM Aktywni Sochaczew250. Lewandowski Sławomir - KM Aktywni Sochaczew251. Gościniak Wojciech - Sanniki252. Jędruszczak Piotr - Goggle PAE Team253. Walisiewicz Piotr - Sochaczew254. Kuśnieruk Aleksander - Warszawa255. Kaźmierski Mirosław - Sochaczew256. Czubak Piotr - Sochaczew257. Kosiorek Łukasz - Łowicz258. Ignatowicz Anrdzej - 259. Cynowski Wojciech - Biegi Grodzisk Mazowiecki260. Jankowski Marcin - Dzięglewo50+ - KOBIET (ur. 1967 i starsi) godzina 13.20261. Zimna Danuta - Łowicz262. Kowalska Ewa - Sochaczew50 + - MĘŻCZYZN  (ur. 1967 i starsi) godzina 13.20263. Kocimski Jan - KM Aktywni Sochaczew264. Ksyna Bogusław - OSP Kamion265. Nowakowski Ryszard - KM Aktywni Sochaczew266. Rogoziński Artur - Sochaczew267. Adamkiewicz Mirosław - KM Aktywni Sochaczew268. Gronkiewicz Marek - Biegi Grodzisk Mazowiecki

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy