Listy Startowe Sochaczewski Test Coopera

Listy startowe Sochaczewski Test Coopera 27.04.2013 rok.

Swój udział prosimy potwierdzić 30 min przed startem.

 

 

PRZEDSZKOLAKI 2006 I MŁODSI odbędą się 2 biegi o godz 9.00 i 9.03 (dzieci podzielone zostaną przed startem na 2 grupy)

 

Malesa Lena Sochaczew

Malesa Pola Sochaczew

Kubańska Nina Konary

Mierzejewski Szymon Gawłów

Smolarek Adam

Milczarek Jan

Bogusz Szymon

Bogusz Piotr

Ptaszyńska Patrycja

Ptaszyński Dawid

Krawczak Bartosz SP Gawłów

Narkintowicz Karol SP Gawłów

Narkintowicz Maria SP Gawłów

Jeznach Bartosz SP Gawłów

Ptaszyńska Patrycja SP Gawłów

Kusz Kornelia SP Gawłów

Siekiera Zofia SP Gawłów

Krawczak Adam SP Gawłów

Krawczak Amelia SP Gawłów

Ptaszyński Dawid SP Gawłów

Figut Alicja SP Gawłów

Łasica Jan Gawłów

Lewandowska Magdalena Chrzczany

Czułek Bartosz

Przydworski Mikołaj

Smólka Maciej

Masłowski Kacper

Szczepaniak Filip

Jasińska Julia

 

Start seria 1 - godz.9.10

 

1 Chłystek Paulina SP 7 Sochaczew

2 Wosińska Julia SP Śladów

3 Jasińska Julia SP Śladów

4 Mierzwińska Elżbieta SP Brochów

5 Osińska Patrycja SP 7 Sochaczew

6 Hetman Michał SP Gawłów

7 Mazippus Kacper SP Gawłów

8 Rząp Sebastian SP Gawłów

9 Rząp Julia SP Gawłów

10 Słowatycka Zuzanna SP Gawłów

11 Sionek Natakia SP Gawłów

12 Dąbrowska Wiktoria SP Gawłów

13 Pisarek Łukasz SP Gawłów

14 Rębiejewska Nikola SP Gawłów

15 Kożuchowski Oliwier SP Gawłów

16 Pawłowska Amelia

17 Smolarek Martyna

244 Łyczywek Dominik SP Śladów

 

SERIA 2 START GODZ- 9.25

18 Skumiał Jakub SP Gawłów

19 Stephan Antoni SP Gawłów

20 Krawczak Otylia SP Gawłów

21 Kusz Wiktoria SP Gawłów

22 Jagła Julia SP Gawłów

23 Dąbrowski Maciej SP Gawłów

24 Szyprowski Robert SP Gawłów

25 Łasica Jakub SP Gawłów

26 Mazippus Daria SP Gawłów

27 Siekiera Antoni SP Gawłów

28 Narkintowicz Antoni SP Gawłów

29 Stobiecka Katarzyna SP Kamion

30 Lewandowska Weronika Chrzczany

31 Szyprowski Robert Sochaczew

32 Przydworski Kacper

33 Zofczak Nikodem SP Budki Piaseckie

34 Kuty Aleksandrer SP 4 Sochaczew

 

Seria 3 - start godz. 9.40

35 Wacławek Maja SP 4 Sochaczew

36 Tabara Maria SP Kozłów Biskupi

37 Łukaszewska Maria

38 Szufliński Filip SP 2 Sochaczew

39 Gradkowski Bartłomiej SP 2 Sochaczew

40 Wróblewski Jakub SP 2 Sochaczew

41 Stankowski Paweł SP 2 Sochaczew

42 Kłos Wiktor SP 2 Sochaczew

43 Perka Kacper SP 2 Sochaczew

44 Dąbrowski Kacper SP 2 Sochaczew

45 Zieliński Jan SP 2 Sochaczew

46 Kierubińska Wiktoria SP 2 Sochaczew

47 Lewandowski Sebastian SP 2 Sochaczew

 

Seria 4 - start godzina 9.55

48 Wiśniewska Magdalena Skra Warszawa

49 Kaźmierski Jakub SP 4 Sochaczew

50 Kowalski Kamil SP Gawłów

51 Brzeziński Dawid SP Gawłów

52 Ślimak Jakub SP Gawłów

53 Mierzejewska Wiktoria SP Gawłów

54 Bartosiak Klaudia SP Gawłów

55 Brodowski Dominik SP Gawłów

56 Dutkowski Alan SP Gawłów/KM Aktywni

57 Grądzka Dominika SP Gawłów

58 Jeznach Wiktoria SP Gawłów

59 Krawczak Mateusz SP Gawłów

60 Łasica Mikołaj SP Gawłów/KM Aktywni

61 Popławski Bartłomiej SP Gawłów

62 Rębiejewski Klaudiusz SP Gawłów

63 Zagajewska Anna SP Gawłów

64 Gonta Justyna SP Gawłów

65 Aleksandrowicz Jakub SP Gawłów

66 Andrzejczak Kacper SP Gawłów

67 Dąbrowski Damian SP Gawłów

 

Seria 5 start - godz. 10.10

 

68 Domański Dominik SP Gawłów

69 Haba Zuzanna SP Gawłów

70 Michalik Anna SP Gawłów

71 Sobczak Julia SP Gawłów

72 Ślimak Julia SP Gawłów

73 Wojciechowska Maria SP Gawłów

74 Sieczka Wiktoria SP Gawłów

75 Krawczuk Jakub SP 1 Błonie

76 Krawczuk Anna SP 1 Błonie

77 Łopian Anita SP Gawłów

78 Pisarek Mateusz SP Gawłów

79 Stencel Damian SP Gawłów

80 Szyprowski Rafał SP Gawłów

81 Boczkowska Agata SP Gawłów

82 Wójcik Klaudia SP 2 Sochaczew

83 Szyprowski Rafał Sochaczew

84 Zofczak Hubert SP Budki Piaseckie

85 Dragańska Julia SP 7 Sochaczew

86 Pietruszka Aleksandra SP 7 Sochaczew

87 Wosiński Mikołaj SP 7 Sochaczew

88 Dobijańska Natalia SP 7 Sochaczew

 

Seria 6 start - godz. 10.25

89 Szygalski Jakub SP 2 Sochaczew

90 Kierubiński Kacper SP 2 Sochaczew

91 Miastowski Adam SP 2 Sochaczew

92 Szufliński Kacper SP 2 Sochaczew

93 Dudek Daria SP 2 Sochaczew

94 Porodko Aleksandra SP 2 Sochaczew

95 Dąbrowska Angelika SP 2 Sochaczew

96 Cieślak Klaudia SP 2 Sochaczew

97 Grarowski Michał SP 2 Sochaczew

98 Kunicki Filip SP 2 Sochaczew

99 Getka Kacper SP 2 Sochaczew

100 Pałyska Maciej SP 2 Sochaczew

101 Brożyna Wiktoria SP 2 Sochaczew

102 Barcewicz Wiktoria SP 2 Sochaczew

103 Wójcik Klaudia SP 2 Sochaczew

104 Łapczyński Hubert SP 2 Sochaczew

105 Ogrodowska Patrycja SP 2 Sochaczew

Start seria 7 -  start 10.40

106 Klingbeil Bartłomiej ULKS Vis Wiskitki

107 Szymkowicz Julia GIM Pijarskie Łowicz

108 Jagoda Katarzyna GIM Pijarskie Łowicz

109 Piorun Helena GIM Pijarskie Łowicz

110 Macho Julia GIM Pijarskie Łowicz

111 Smela Maria GIM Pijarskie Łowicz

112 Zygmunt Marianna GIM Pijarskie Łowicz

112 Panuszewski Konrad GIM Pijarskie Łowicz

114 Długowski Filip Gimnazjum 3 Sochaczew

115 Gawron Adrian Gimnazjum 3 Sochaczew

116 Witkowski Mateusz Gimnazjum 3 Sochaczew

117 Zatorski Jakub Gimnazjum 3 Sochaczew

118 Kosk Jakub Gimnazjum 3 Sochaczew

119 Stodolska Kamila GIM Pijarskie Łowicz

120 Szymańska Anna GIM Pijarskie Łowicz

 

 

Start seria 8 - godz. 11.00

121 Plichta Weronika GIM Pijarskie Łowicz

122 Czaplarska Katarzyna GIM Pijarskie Łowicz

123 Wasilewska Monika GIM Pijarskie Łowicz

124 Lewandowska Weronika MOW Załusków

125 Przybylska Magdalena MOW Załusków

126 Lewicka Anna MOW Załusków

127 Malinowski Jakub

128 Szewczyk Justyna Gimnazjum 3 Sochaczew

129 Cybulska Dagmara GIM 2 Sochaczew/ Mazowsze Teresin

130 Cybulska Klaudia GIM 2 Sochaczew/ Mazowsze Teresin

131 Lelonek Klaudia Gimnazjum 3 Sochaczew

132 Gonta Aneta Gimnazjum 3 Sochaczew

133 Marczak Piotr GIM 1/ KM Aktywni Sochaczew

134 Raczkowski Filip GIM 1/ KM Aktywni Sochaczew

135 Szustkiewicz Patrycjusz GIM Kąty

 

Start NW 12 min 11.20

234 Orzechowski Krzysztof

235 Kocimski Jan

236 Smus Damian

237 Szyprowska Joanna

238 Cichecka Lidia

239 Krawczuk Agnieszka

240 Zakrzewski Krzysztof

241 Łasica Monika

242 Szymański Mateusz

243 Krawczuk Anna

 

Seria 9 start - godz. 11.40

136 Wojciechowska Anna LIC Pijarskie Łowicz

137 Stanisławska Izabela LIC Pijarskie Łowicz

138 Zasada Olga LIC Pijarskie Łowicz

139 Piorun Paweł LIC Pijarskie Łowicz

140 Łabendowicz Krzysztof LIC Pijarskie Łowicz

141 Gawroński Mateusz LIC Pijarskie Łowicz

142 Kowalski Patryk KM Aktywni Sochaczew

143 Adamkiewicz Michał KM Aktywni Sochaczew

144 Maciejewska Weronika MOW Załusków

145 Dudziec Magdalena MOW Załusków

146 Nowak Anna MOW Załusków

147 Żuczkowska Angelika MOW Załusków

148 Gronkowska Katarzyna MOW Załusków

149 Kupczyk Monika

150 Zakrzewska Katarzyna

151 Zakrzewska Ewelina

152 Ząbczyński Adam KM Aktywni Sochaczew

153 Sitkiewicz Konrad ULKS Vis Wiskitki

 

Start seria 10 - godz. 12.00

 

154 Brzyski Paweł Radio Fama Sochaczew

155 Wińkowski Jakub niezrzeszony

156 Komenda Lech Ciechanów

157 Smus Damian KM Aktywni Sochaczew

158 Rutkowski Robert Sochaczew

159 Milczarek Marek Błonie

160 Szmigiera Joanna Sochaczew

161 Gajda Paweł Stara Sucha

162 Zglejszewska Wioleta Meritum Bank

163 Kowalski Damian KM Aktywni Sochaczew

164 Kowalski Adrian KM Aktywni Sochaczew

165 Podczaski Radosław

166 Ciach Paweł

167 Bogusz Ewa

168 Bogusz Daniel

169 Wińkowska Monika Sochaczew

170 Nowak Emilia Strefa.pro

171 Lewińska Marta Strefa.pro

172 Derdzikowski Krzysztof Strefa.pro

173 Derdzikowski Paweł Strefa.pro

174 Śliwiński Marcin Strefa.pro

 

Seria 11 - start godz. 12.20

175 Matysiak Paweł KM Aktywni Sochaczew

176 Łukawski Michał Sochaczew

177 Guzik Wioletta

178 Połeć Łukasz KM Aktywni Sochaczew

179 Brzezińska Justyna Iłów

180 Słubik Ewa Sochaczew

181 Zabrzygaj Grzegorz Żyrardów

182 Kozłowski Grzegorz AWF Warszawa

183 Zieleniewicz Paulina

184 Zakrzewski Krzysztof KM Aktywni Sochaczew

185 Szachogłuchowicz Krzysztof Warszawa

186 Marczak Albert Kozłów Biskupi

187 Winnicki Kamil UKS Filipides Teresin

188 Szymański Mateusz Sochaczew

 

Seria 12 - start godz 12.40

 

189 Malesa Daniel Sochaczew

190 Milczarek Robert KM Aktywni Sochaczew

191 Orlińska Monika KM Aktywni Sochaczew

192 Ciećwierz Dariusz LKS Olymp Błonie

193 Sielski Artur Entre PL Team

194 Czarnota Daniel

195 Kaczmarek Ireneusz

196 Gajos Agnieszka Strefa.pro

197 Łukawska Monika Strefa.pro

198 Sobkowicz - Folle Anna Strefa.pro

199 Kęska Monika Strefa.pro

200 Dudkiewicz Łukasz Strefa.pro

201 Micek Marcin Strefa.pro

202 Łasica Remigiusz Gawłów

203 Lewandowski Sławomir Chrzczany

204 Słowiński Piotr Sochaczew

205 Czułek Agnieszka

206 Zofczak Joanna Sochaczew

207 Zofczak Robert Sochaczew

208 Hejman Marta

209 Mroziński Robert Strefa.pro

210 Brzozowski Grzegorz KM Aktywni Sochaczew

211 Kuty Dariusz

212 Czubaszek Dorota

213 Masłowski Paweł KM Aktywni Sochaczew

 

Seria 13 - start godzina 13.00

 

214 Kaźmierski Mirosław Sochaczew

215 Wińkowska Alicja KM Aktywni Sochaczew

216 Kazimierski Artur KM Aktywni Sochaczew/Strefa.pro

217 Przybylska Małgorzata KM Aktywni Sochaczew

218 Krawczuk Agnieszka Błonie

219 Pawłowska Anna niestowarzyszony

220 Pawłowski Albin niestowarzyszony

221 Walda Piotr Zespół Szkół Sochaczew

222 Kiwerski Maciej KM Aktywni Sochaczew

223 Rychlewska Monika Strefa.pro

224 Rychwalski Jacek Strefa.pro

225 Połeć Andrzej KM Aktywni Sochaczew

226 Lipiec Ewa KM Aktywni Sochaczew

227 Niemiec Adam KM Aktytwni Sochaczew

228 Orzechowski Krzysztof KM Aktytwni Sochaczew

229 Śląski Dariusz Żyrardów

230 Kotlarski Wiesław KM Aktytwni Sochaczew

231 Ksyna Bogusław Kamion Mały

232 Kocimski Jan KM Aktytwni Sochaczew

233 Nowakowski Ryszard KM Aktytwni Sochaczew

 

 

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Dokumenty (1)



Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy