Inauguracja "Wakacji z wąskotorówką 2018" – podsumowanie

/ 18 zdjęć
Zdjęcia i foto: Inauguracja "Wakacji z wąskotorówką 2018" – podsumowanie Historia i tradycja sochaczew
+13

W sobotę 23 czerwca w Muzeum Kolei Wąskotorowej rozpoczęły się kolejne „Wakacje z wąskotorówką”.  Z tej okazji odbył się specjalny przejazd pociągu Retro z Sochaczewa do Puszczy Kampinoskiej. Wydarzeniem tym przywitaliśmy lato oraz rozpoczęliśmy specjalny cykl zajęć, przygotowany dla młodszych i starszych miłośników kolejnictwa z okazji przewy od nauki (od 23 czerwca do 1 września).

Tego dnia na polanie w Osadzie Puszczańskiej w Tułowicach przygotowane zostały dodatkowe atrakcje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Najmłodsi szczególnie upodobali sobie malowanie pociągu marzeń na prześcieradle, a także kolejowy kącik zabaw z puzzlami, memory oraz kolorowankami. Nieco starsi wzięli udział w konkursie wiedzy pt. "Czy znasz wąski tor w Sochaczewie?". Łącznie uczestniczyło w nim aż 30 rodzin. Na wszystkich aktywnych turystów czekały nagrody oraz słodkie niespodzianki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie! Już teraz zapraszamy na kolejny specjalny przejazd, który zaaranżujemy 1 września w ramach zakończenia „Wakacji z wąskotorówką 2018”.

Fot. M. Przygoda-Stelmach

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy