Roboty drogowe na ulicy Towarowej

Zdjęcia i foto: Roboty drogowe na ulicy Towarowej Historia i tradycja sochaczew

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie uprzejmie informuje o utrudnieniach dla zwiedzających w związku z robotami drogowymi trwającymi w rejonie dworca PKP (przebudowa ulic Sienkiewicza, Księcia Janusza i Towarowej).

W piątek 7 września ok. godz. 12.00 wyłączona zostanie zostanie z ruchu cała ulica Towarowa w obu kierunkach, na odcinku od ronda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do skrzyżowania z ulicą Łuszczewskich. To oznacza, że w czasie remontu nie będzie można parkować w rejonie dawnego wejścia do muzeum przy ulicy Towarowej. Termin zakończenia prac wyznaczono na koniec listopada 2018 roku.

Dobrą informacją w tym zakresie jest fakt niedawnego zakończenia naprawy ulicy Licealnej, przy której od ubiegłego roku znajduje się główne wejście do naszej placówki. W związku z powyższym wjazd na teren muzeum od strony tej arterii i zaparkowanie tu pojazdu jest już możliwe. Po remoncie pojawiły się również nowe miejsca parkingowe przed wejściem głównym do jednostki przy ulicy Licealnej.

Informujemy dodatkowo, że przystanki autobusowe, dla korzystających z komunikacji PKS, nadal znajdują się przy ul. Botanicznej – równolegle do wiaduktu, na odcinku drogi od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do torów kolejowych PKP.

O dalszych zmianach w funkcjonowaniu muzeum, związanych z remontem drogi, będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy!

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy