Lodowisko już otwarte!

/ 4 komentarzy / 13 zdjęć
+8

W sobotę 14 stycznia na terenie MKS „Orkan” odbyło się uroczyste otwarcie sztucznego lodowiska. Obok kasy wcześniej już ustawiła się grupa dzieci i młodzieży z niecierpliwością czekająca na pierwszą przejażdżkę. Gościem specjalnym była znakomita polska łyżwiarka Erwina Ryś - Ferens. Imprezę poprowadził Dyrektor MKS „Orkan” Mieczysław Głuchowki.
W uroczystości oprócz licznie przybyłych mieszkańców Sochaczewa udział wzięli Burmistrz Bogumił Czubacki, Zastępca Burmistrza Jerzy Żelichowski, Zastępcy Przewodniczącego Rady Miejskiej Dariusz Dobrowolski oraz Maria Kuśmirek, liczna grupa radnych a wśród nich członkowie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, Prezydent Żyrardowa Krzysztof Ciołkiewicz oraz Zastępca Burmistrza Łowicza. Szczególnie miłym momentem uroczystości było przecinanie wstęgi przez najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Po części oficjalnej goście mogli sprawdzić swe umiejętności na tafli.
- Szczególnie cieszy mnie, że wśród pierwszych łyżwiarzy znalazł się przeciwny tej inicjatywie Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Dariusz Dobrowolski, oznacza to bowiem, że przekonał się do mego pomysłu, którego głównym założeniem było zapewnienie zimowej atrakcji mieszkańcom miasta. Wierzę, że wspólna zabawa na lodowisku będzie ulubioną przez wszystkich formą spędzania wolnego czasu – powiedział Bogumił Czubacki.
Burmistrz zaprosił do korzystania z lodowiska nie tylko mieszkańców miasta, ale także ościennych gmin, gdzie podobnie jak w Sochaczewie rozpoczęły się ferie zimowe. Mamy nadzieję, że przystępne ceny zachęcą wszystkich do tej formy aktywnego wypoczynku.

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

maluni99maluni99
0
Witam... Lodowisko jest nawet całkiem całkiem tylko wypożyczalnia ma za mało łyżew..;/ brakuje numerów 42 i 43 a to są najczęsciej spotykane rozmiary a pozatym wszystko jest spoko :) (2006-01-16 00:00)
pestkapestka
0
ktos sie oriętuje czy są numerki powyżej 47 ? (2006-01-17 00:00)
annjaannja
0
Faktycznie brakuje łyżew o takiej wysokiej numeracji a poza tym system naliczania czasu jest troche nie bardzo dobry,bo jak wypozyczysz lyzwy 20 po 20 a liczy sie co godzine to pojezdzisz tylko 40 minut a płacisz za godzinę..powinno byc tak jak w górach jest to organizowane..placisz za godzine i tyle jezdzisz a jak jest dluzej doplacasz za lyzwy i wstep..poza tym Fajny pomysł z tym lodowiskiem.pozdrawiam
(2006-01-17 00:00)
iza_99iza_99
0
siemka moim zdaniem lodowisko jest cool troche zadlugie kolejki ale da sie przezyc :P poza tym jestem tam codzienie i jest bosko przyudalo by sie jeszcze centrum chandlowe :D czy cos takiego nom pozdroffionka papa:* (2006-01-22 00:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy