Lodówki z lesie - zgubiły się i szukają właściciela

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Lodówki z lesie - zgubiły się i szukają właściciela  Interwencje i pomoc sochaczew

Droga Rokicina - Młodzieszyn to miejsce w którym zagubiły się dwie lodówki. Może znajdzie się osoba, która będzie w stanie podać dane właściciela, tak żeby mogły wrócić do domu. Można zgłaszać się z taką informacją do najbliższego komisariatu policji, bądź bezpośrednio do właściciela, jeśli mamy pewność, że to jego własność. 


Zaniepokojeni wpisem internauty publikujemy wpis o poszukiwaniu właścicieli dwóch zagubionych na leśnych drogach lodówkach - LODÓWKI POSZUKUJĄ WŁAŚCICIELI - Proszę o pomoc w ustaleniu właścicieli dwóch "zagubionych" lodówek. Jedna marki Indesit drugiej nie udało mi się ustalić. Lodówki czekają w bocznej drodze leśnej przy drodze Rokicina- Młodzieszyn (droga żużlowa). Wyglądają na "stęsknione" - bardzo proszę o udostępnienie. Może ktoś zna właścicieli, którzy ucieszą się z powrotu lodówek do domu lub innego bardziej odpowiedniego miejsca.


Niewątpliwie, może uciekły z domu, a ich opiekun najzwyczajniej się martwi. Może ktoś wie gdzie jest ich dom?


Nieco poważniej skala wywozu odpadów jest ogromna. W wielu powiatach jest problem z PSZOKAMI i odbiorami odpadów wielkogabarytowych co może być przyczyną pozbywania się śmieci wprost na leśne drogi. Takie zachowanie jest piętnowane nie tylko w gminie Młodzieszyn ale i innych miejscach. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę z konsekwencji jakie niesie zaśmiecanie lasów. 


Idealną sytuacją byłoby gdybyśmy nie dzielili się na tych, którzy sprzątają lasy i na tych, którzy taką pracę swoim zachowaniem dają. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

BikebreakerBikebreaker
+2
Ciągle jest ciche przyzwolenie na wyrzucanie śmieci do lasu , dopóki Policja nie zatrzyma kilka osób i nie ukarze ich , a sprawa nie będzie nagłośniona to nadal będziemy spędzać czas w lesie w towarzystwie masy śmieci. Policja potrafi doprowadzić przed sąd kogoś kto ukradł w markecie batonika a sąd skazać sprawcę( skrajne przykłady usłyszane z mediów) natomiast jaka jest szkodliwość społeczna obu czynów , po batoniku nie ma śladu a te śmieci przez następne pokolenia będą zalegać , mogą być przyczyną pożarów , śmierci dzikich zwierząt a przede wszystkim powodem ogromnego wstydu. Niebawem miał być co roczny rajd rowerowy ...możnaby się napatrzeć . Ludzie wiedzą kto rozbiera samochody , lodówki dla złomu a plastiki wyrzuca do lasu , tego się nie robi w domu , nie da się tego ukryć itd Jednym słowem : Władza nie walczy z problemem a więc ludzie biorą sprawy w swoje ręce na razie nagłaśniają w necie aż kiedyś stanie się tragedia bo ktoś kogoś za coś ...

(2020-05-09 06:43)
RouterRouter
0
taki pszok leśny (2020-05-09 08:56)
maqrtamaqrta
0
(2020-05-09 10:34)
maqrtamaqrta
0
(ob)leśny PSZOK. (2020-05-09 10:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy