Lokalizacja nowego mostu - SONDA

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Lokalizacja nowego mostu - SONDA Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Trwają prace nad dokumentacją nowego mostu w Sochaczewie. Jest to temat, który dla mieszkańców miasta jest bardzo ważny. W dniu 22 stycznia o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie w kramnicach miejskich, gdzie zostaną zaprezentowane różne warianty lokalizacji inwestycji. 


Obecnie mieszkańcy całego powiatu mogą korzystać z trzech mostów jakie znajdują się na rzece Bzurze. Jest to przeprawa łącząca ulice Mostową i Bukową w Chodakowie, Płocką i Warszawską w centrum oraz DK50 i DK92 na Boryszewie. Dodatkowo piesi mogą korzystać z kładki łączącej ulicę Gawłowską ze Staszica. 


Wykonawcy projektu Promost Consulting Sp. z o.o. Sp. k. mają zaprezentować na najbliższym spotkaniu plany dotyczące budowy nowego mostu. W spotkaniu będą uczestniczyć także przedstawiciele samorządów miasta, powiatu oraz gminy Sochaczew, bowiem głównymi użytkownikami mostów w mieście są mieszkańcy gmin powiatu sochaczewskiego. 


Choć środowe spotkanie nie jest konsultacjami społecznymi to może być okazją do wyrażenia swojego zdania. Środek tygodnia oraz godzina mogą nie sprzyjać udziałowi w spotkaniu, zatem zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie dotyczącej lokalizacji nowego mostu. Będzie szansa na przedstawienie swojego zdania oraz ewentualnie zapraszamy do zaprezentowania własnych rozwiązań. Liczy się każdy głos. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

damzakdamzak
0
Hm,

a mosty w Kamionie, Witkowicach, Kozłowie Biskupim i Szlacheckim to nie są na terenie powiatu sochaczewskiego? (2020-01-21 16:37)
dominika36dominika36
+3
na rzece Bzurze na terenie miasta :) (2020-01-21 17:00)
RouterRouter
0
poco ta sonda i tak zrobia gdzie będą chcięli i jeszcze radni brawo przyklasna. (2020-01-21 19:12)
damzakdamzak
0
w artykule jest wyraźnie napisane "Obecnie mieszkańcy całego powiatu mogą korzystać z trzech mostów.... (2020-01-21 21:17)
krisdkrisd
0
Widzę, że w sondzie wygrywa najgorsza z możliwych opcji. Ciekawe kto na nią głosuje? Chyba mieszkańcy Staszica prostestujący przeciwko lokalizacji mostu przy ich ulicy mocno zaangażowali się w to głosowanie.

Niestety jeśli powstanie most na Kistkach to absolutnie nie rozwiąże on problemu korków na starym moście bo będą nim jeździć jedynie mieszkańcy Karwowa. Mieszkańcy Rozlazłowa, Kątów, Kuznocina nie będą nadrabiać 5-6km żeby jeździć naokoło do miasta. (2020-01-22 10:03)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy