L'ombelico del Mondo w Dubaju - sochaczewscy bębniarze podbijają Dubai Summer Surprises

Zdjęcia i foto: L'ombelico del Mondo w Dubaju - sochaczewscy bębniarze podbijają Dubai Summer Surprises Koncerty i muzyka sochaczew

Zespół niezwykły, pełen energii, kolorów i ogromnych młodych talentów. Już nie raz mogliśmy cieszyć się z ich sukcesów i być dumni, że właśnie tak pozytywni i utalentowani bębniarze są częścią sochaczewskiego społeczeństwa i mogą sławić nasze miasto nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Z pewnością można powiedzieć, że są pępkiem świata, naszym pępkiem świata. Naszym L'ombelico del Mondo.


O ich sukcesach na arenie międzynarodowej można było już usłyszeć nie jeden raz, tym razem zespół L'ombelico del Mondo podbija Dubaj! Sochaczewski zespół bębniarzy wraz ze szczudlarzami z Barda i artystami z Czech w fantazyjnych kolorowych strojach przekazują dobrą energię podczas Summer Surprise w Dubaju. Dubai Summer Surprises to coroczny letni festiwal, który zapewnia każdemu dawkę dobrej zabawy, rozrywki, a także najlepszych ofert i promocji. Impreza trwa 6 tygodni i daje możliwość młodym artystom zaprezentowania swoich umiejętności i, tym samym, rozweselania publiczności.

L'ombelico del Mondo o swoim talencie przekonywało nas podczas każdego swojego występu, teraz może zachwycać dubajską publiczność. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy