Łukasz Popowski – kandydat do Rady Miejskiej w Sochaczewie

Zdjęcia i foto: Łukasz Popowski – kandydat do Rady Miejskiej w Sochaczewie Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Szanowni Państwo,

zdecydowałem się na start w wyborach do Rady Miejskiej w Sochaczewie, by wykorzystać na szczeblu samorządowym swoje wieloletnie doświadczenie z działalności zawodowej i pozarządowej. Zaangażowanie z jakim od 2005 r. realizuję dla naszej społeczności różnorodne projekty chciałbym przełożyć na skuteczną pracę na rzecz mieszkańców w samorządzie lokalnym.

Znajdziecie mnie Państwo na listach Komitetu Bezpartyjni Samorządowcy (lista nr 1 do Rady Miejskiej). Zachęcam do udziału w wyborach i proszę Państwa o głos!

Więcej informacji będę przekazywał na moim blogu już niedługo.

Nasze miasto potrzebuje odmiany, którą już teraz możemy wspólnie rozpocząć!

Łukasz Popowski
kandydat do Rady Miejskiej
okręg nr 3
miejsce nr 2
lista nr 1

KTO MOŻE NA MNIE ZAGŁOSOWAĆ?

GRANICA OKRĘGU NR 3:

Aleja 600 - Lecia od nr 6 do nr 22 parzyste, od nr 23 do nr 30A, od nr 32 do nr 52 parzyste, od nr 56 do nr 72C parzyste, od nr 31 do nr 49 nieparzyste, Aleksandra Sochaczewskiego, Bolesława Śmiałego, Bolesława Leśmiana, Cieplna, Czesława Sobolewskiego, Długa, Energetyczna, Gen. Mariana Langiewicza, Ignacego Kraszewskiego, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego od nr 2 do nr 46, od nr 48 do 54 parzyste, Janusza Kusocińskiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Konstytucji 3 Maja, Królowej Jadwigi, Księdza Jana Twardowskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Lechicka, Leopolda Staffa, Łąkowa od nr 14 do nr 23, nr 27, Makowa, Marii Konopnickiej, Mieczykowa, Mieszka I, Migdałowa, Mjr. Władysława Starzyka, Nowa, Nowowiejska, Olimpijska, Partyzantów, Polna, Przylasek od nr 2 do nr 4 parzyste, Samodzielna, Senatorska, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Lema, Stanisława Staszica od nr 49 do nr 95 nieparzyste, od nr 96 do końca, Stefana Żeromskiego od nr 39 do końca, Świerkowa, Tadeusza Jasińskiego, Targowa od nr 6 do końca numery parzyste, Termiczna, Trojanowska od nr 63 do końca, Warszawska od nr 59 do nr 73 nieparzyste, od nr 74 do końca, Władysława Raczkiewicza, Wypalenisko, Zielona Dolina, Złota, Zygmunta Starego, Żołnierska, Żytnia.

 4.3
Oceń
(17 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy