Serdecznie dziękuję!

Zdjęcia i foto: Serdecznie dziękuję! Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Szanowni Państwo,

chciałem serdecznie podziękować za udzielone mi poparcie w wyborach do Rady Miejskiej! Aż 227 głosów, które otrzymałem od sochaczewian w okręgu nr 3, to znacznie więcej niż mogłem się spodziewać. Do uzyskania mandatu radnego zabrakło bardzo niewiele, gdyż jedynie 23 głosy.

Chciałem również pogratulować radnym, którzy z mojego okręgu dostali się do Rady Miejskiej: Zofii Denisiewicz (357 głosów, Bezpartyjni Samorządowcy), Alicji Korkosz  (416 głosów, Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska), Piotrowi Pętlakowi (355 głosów, Prawo i Sprawiedliwość), Sławomirowi Dorywalskiemu (247 głosów, Prawo i Sprawiedliwość) oraz Kamili Gołaszewskiej-Kotlarz (218 głosów, Sochaczewskie Forum Samorządowe). Życzę Państwu efektywnych działań w Radzie dla dobra naszego miasta!

Chciałbym także podziękować Jerzemu Żelichowskiemu, Markowi Gołkowskiemu oraz sochaczewskim Bezpartyjnym Samorządowcom za szansę startu w tych wyborach, zaufanie i okazane wsparcie.

Drodzy Państwo, oczywiście nie żegnamy się. Jak dotychczas, będę starał się działać na rzecz naszego miasta, czy to poprzez moją pracę społeczną w ramach Stowarzyszenia „Nasz Zamek”, czy też zawodową w Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. Okazane, bardzo duże zaufanie z Państwa strony jest dla mnie największą nagrodą i dowodem na to, że dość trudna tematyka jaką od lat się zajmuję, a którą również zaprezentowałem w tej kampanii, znajduje uznanie i wsparcie w oczach naszej społeczności. Informacji o dalszych moich działaniach będzie można poszukiwać w ramach bloga na portalu e-Sochaczew.pl (popo.esochaczew.pl), ewentualnie poprzez strony internetowe Stowarzyszenia „Nasz Zamek” (naszzamek.pl) lub Muzeum Kolei Wąskotorowej (mkw.esochaczew.pl). Mam nadzieję, że jeszcze wiele wyzwań przed nami i kto wie, może kiedyś uda nam się wspólnie Odmienić nasze miasto?

Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia!

Łukasz Popowski

 5
Oceń
(5 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy