Maja Kapłon jest już w domu

Zdjęcia i foto: Maja Kapłon jest już w domu  Interwencje i pomoc sochaczew

Maja Kapłon jest już w Polsce. Teraz artystkę czeka długa rehabilitacja, aby mogła wrócić do pełnej sprawności. 

Maja w ciągu ostatniego miesiąca przeszła dwie bardzo poważne operacje, dzięki którym po raz pierwszy w życiu może poczuć jak to jest mieć prosty kręgosłup. Mimo bólu i zmęczenia, dzielnie stosowała się do wszystkich zaleceń lekarskich i nie poddawała się nawet przez chwilę. Mimo iż artystkę czeka jeszcze długa rehabilitacja, najgorsze ma już za sobą. 

Kilka dni temu pisaliśmy, że Maja wraca do Polski, (więcej TUTAJ) a dziś możemy już podzielić się z Wami cudowną nowiną. Artystka oraz jest najbliżsi są już w domu, cali, zdrowi i szczęśliwi. jak czytamy na profilu fb Ratujemy Maję Kapłon:

- Jest pięknie, są uśmiechy i wzruszenia, jest też ból, ale co najważniejsze... niebo jest kilkanaście centymetrów bliżej. Przed Mają długa rehabilitacja i powolny proces dochodzenia do zdrowia i sprawności. Ale kto po tym wszystkim ma wątpliwości, że mogłoby być inaczej niż dobrze?! 

Miejcie świadomość, że w każdym milimetrze jej wzrostu, w każdej części jej dojścia do zdrowia jest Wasz udział. Za co wszyscy, na czele z Mają, jesteśmy ogromnie wdzięczni. 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy