Maja Kapłon - już po drugiej operacji

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Maja Kapłon - już po drugiej operacji  Interwencje i pomoc sochaczew

6 marca Maja Kapłon przeszła kolejną bardzo ważną operację. Na swoim profilu fb artystka umieściła nagranie video na którym oprócz niej widnieje również wyjątkowy gość. 

Przypominamy, że pierwszą operację prostującą kręgosłup Maja przeszła 24 lutego. W związku z potrzebą wykonania dodatkowych badań oraz bólem jaki jej towarzyszył, termin kolejnej operacji został przełożony aż na 6 marca. Więcej informacji TUTAJ i TUTAJ.

Piątkowa kilkugodzinna operacja przebiegła pomyślnie. Maja czuje się dobrze i humor jej dopisuje. Na nagraniu video, które umieściła na swoim profilu fb, oprócz wokalistki widać również Kamila Bednarka, który przyjechał do niej w odwiedziny prosto z Florydy. 

- Już po drugiej operacji, szczęśliwa i żarcik się mnie trzyma. Odwiedził mnie Kamil Bednarek, dzięki mordko za wielką pomoc podczas zbiórki i ogólne wsparcie mentalne. Kocham Was ludzie, wiecie? Dostałam piękną szansę od Boga, w której dopomogliście Wy. Spójrzcie w lustro - zobaczycie tam cudo tego świata. Czuje się jak nowa, pierwszy raz w życiu WIEM JAK TO JEST ODDYCHAĆ - informuje MajaWłaśnie na takie wiadomości z Nowego Jorku czekaliśmy. Życzymy Mai szybkiego powrotu do zdrowia. 

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
+1
wracaj do zdrowia,nie ma się co spieszyć do koronowirusa,hey ! (2020-03-08 16:05)
linulinu
0
Kibicuje i podziwiam... Dla mnie jesteś Maju nasilniejszą kobietą jaką "znam" (bo osobiscie sie nie znam) :-)

Wracaj do zrowia i do zycia... (2020-03-10 06:38)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy