Maja Kapłon - kiedy brak oddechu ważna jest każda chwila

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Maja Kapłon - kiedy brak oddechu ważna jest każda chwila  Zdrowie sochaczew

Maja Kapłon to fantastyczna dziewczyna, która do tej pory realizowała swoje marzenia na scenie. Muzyka jest przeznaczeniem. Na drodze ku realizacji celów stanęło jednak przeszkoda, którą Maja może pokonać tylko dzięki pomocy innych osób. Maja cierpi na ciężką postać skoliozy co utrudnia jej w chwili obecnej oddech. 


Maję Kapłon znany wszyscy z programu muzycznego "The voice of Poland". Jest mieszkanką gminy Teresin, a jej występy mogliśmy zobaczyć również na wielu sochaczewskich scenach z zespołem Dandysi.


Maja potrzebuje naszej pomocy. O problemach pisaliśmy już kilkukrotnie https://e-sochaczew.pl/n/maja-kaplon-pilnie/62990https://e-sochaczew.pl/m/maja-kaplon-rozmowa/63102. Obecnie choroba dziewczyny się pogłębia, a schorzenie kręgosłupa coraz bardziej utrudnia jej życie. Coraz ciężej Mai złapać oddech. Każda chwila jest bardzo cenna. Maja może zostać zoperowana w Stanach Zjednoczonych, jednak jest to niezwykle kosztowny zabieg. W akcję zbierania funduszy włączyły się stacje telewizyjne, radia cz portale internetowe. Ogromną pomoc Maja otrzymuje od lokalnych szkół i przyjaciół. Zbiórka pieniędzy na platformie siepomoga.pl trwa do 31 grudnia. Obecnie jest to 1 984 972,61 zł z ponad pięciu, które potrzebuje. 


Nie zapominamy, nie ustajemy w apelach. Ciągle trwają również również licytacje na FB. Nie pozwólmy, aby Maja czekała.   

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

gajgaj
0
Zbliżają się Święta.

Proponuję akcję świąteczną. Pod każdą choinką (lub na wigilijnym stole) niech zostanie postawiona puszka do której wrzuci się pieniądze z przeznaczeniem na pomoc (dla Mai i innych) którzy jej potrzebują.

(2019-12-15 19:57)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy