Maja Kapłon - koszty operacji spadły o połowę

Zdjęcia i foto: Maja Kapłon - koszty operacji spadły o połowę  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Maja Kapłon jedzie na operację do Stanów Zjednoczonych. Od wielu miesięcy toczy się walka o jej zdrowie. Maja właśnie poinformowała o nowych ustaleniach w sprawie planowanych działań. Są same dobre wieści. 


Maja nie kryje wzruszenia i łez. Dziękuje za ogromne wsparcie. Teraz może już szykować się do wylotu i leczenia, które przyniesie jej ulgę i zdrowie.


- KOCHANI, SZPITAL WYCENIŁ OPERACJĘ! Kwota spadła o połowę! Nie mam słów! To wszystko dzięki Wam! Uwierzyliście we mnie, daliście mi swoje serca na dłoni! Naprawdę kocham ludzi, nie wiem jeszcze co się dzieje... Lekarz oraz szpital po długotrwałej analizie dokumentów, RTG, TM oraz historii mojej choroby, stworzyli wstępny plan operacji. W oparciu o niego dostałam właśnie tę wycenę. 


Wiem też, że dojdą do tego wszelkie koszta po operacji typu konsultacje na miejscu, badania czy rehabilitacja po. Dojdą też koszta na miejscu takie jak kwatera i wyżywienie, loty. Dlatego nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy to co już jest wystarczy, choć mam taką nadzieję! 


Kochani ale najważniejsze, że jest NA OPERACJĘ I OPIEKĘ SZPITALNĄ I MOGĘ JUŻ TAM LECIEĆ! Modlę się teraz, aby wszystko się udało, wierzę, że tak będzie. 


Na naszych oczach dzieją się cuda. Lekarz nie uwzględnia w operacji wyciągu Halo (śruby w czaszce), czyli dodatkowe 6 tygodni (każdy dzień w szpitalu w USA to nawet 10.000 $) to sprawiło, że cena spadła. Szpital także ułatwił sprawę dając możliwość dojazdu na badani przed, czyli te dodatkowe 14 dni bez płacenia szpitalowi 10 tys. - pisze Maja na swoim profilu.


Maja przesyła gorące podziękowania, wszystkim, którzy ją wspierali, modlili się i angażowali w pomoc. Dołączamy się do podziękowań mając nadzieję na jak najszybszy powrót do zdrowia. 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy