Maja Kapłon: najnowsze wieści z Nowego Jorku

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Maja Kapłon: najnowsze wieści z Nowego Jorku  Interwencje i pomoc sochaczew

Bardzo dobre wieści płyną z Nowego Jorku. Maja powoli odzyskuje siły i zaczyna pomału chodzić po drugiej operacji, którą przeszła 6 marca (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ). 

Po przebyciu dwóch bardzo poważnych operacji Maja nareszcie może odetchnąć pełną piersią. To nie jedyna zmiana, którą odczuwa i zauważa artystka. Zmianie uległ również jej wzrost.

Jak czytamy na profilu fb - Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II:

,,Kochani. Wieści są bardzo dobre.

Maja powoli dochodzi do siebie, zaczyna już trochę chodzić i jest…o jakieś 11 cm wyższa!!!

Wszystko dzięki Wam!!!

15 marca również na profilu fb Mai pojawił się niezwykle wzruszający wpis wraz ze zdjęciami wykonanymi ,,przed i po" operacji. Zmiany są kolosalne, wręcz niebywałe. 

,,Największy cud i powód bycia najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi - moje plecki są proste. Marzenie małej dziewczynki modlącej się wieczorami do Anioła stróża, żeby mnie strzegł i szepnął tam Bogu, że moje plecki to mógłby wyprostować - marzenie spełniło się. Jak widzicie na poniższym zdjęciu - garba nie ma, jestem prosta.

Doktor Lenke powiedział przed operacją, że wyprostuje plecy w 75%, jednak po 7 godzinnej operacji sam był zaskoczony oznajmiając moim bliskim, że wyprostował 90%, a po garbie prawie ani śladu. CUD. Teraz mieszkam w Newark, dużo chodzę, rehabilitacja, zdrowa żywność, odpoczynek i świeże powietrze. Będzie tylko lepiej. Za trzy tygodnie kontrola u dr i będę mogła wracać. Jestem przeszczęśliwa, dziękuje WAM za tę szansę. Można, naprawdę się da - wyprostować kręgosłup, który jest w rozsypce. 

MAM NADZIEJĘ, że moim przykładem będą iść inne osoby chore na skoliozę, będą rozważnie dobierać lekarzy - ufajcie tym, którzy mówią, że wasz kręgosłup da się wyprostować 1/2/3 operacjami - nie pozwólcie sobie na inne opcje i na 18 po których nie widać efektu. DA SIĘ!" - pisze Maja


Wokalistka po wyjściu ze szpitala przeniesie się do New Jersey, gdzie będzie odzyskiwać siły i wykonywać ćwiczenia. Ostatnią wizytę u dr Lenke ma zaplanowaną na 1 kwietnia. Życzymy Mai szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na kolejne dobre wieści.


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy