Maja Kapłon w półfinale The Voice of Poland

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Maja Kapłon w półfinale The Voice of Poland Konkursy, plebiscyty sochaczew

- Przeżywam niezwykły czas. Tempo ostatnich tygodni jest niesamowite, co dodatkowo podsyca emocje i stres. Aktualnie przygotowujemy się do półfinału, próby mamy codziennie, praktycznie mieszkamy w studiu. Zdradzę tylko, że będą fajne piosenki i pewne niespodzianki, ale oczywiście nie zdradzę jakie - komentuje swoje ostatnie sukcesy w programie The Voice of Poland Maja Kapłon.Mieszkanka powiatu sochaczewskiego, przesympatyczna i bardzo utalentowana Maja Kapłon, pokonuje kolejne etapy The Voice of Poland jak burza. Napawające nadzieją na finałowy sukces są nie tylko wysokie oceny jury dla teresinianki, ale i wyrażona za każdym razem w głosowaniu sms-owym sympatia widzów programu.


- Przeżywam niezwykły czas. Tempo ostatnich tygodni jest niesamowite, co dodatkowo podsyca emocje i stres. Aktualnie przygotowujemy się do półfinału, próby mamy codziennie, praktycznie mieszkamy w studiu. Zdradzę tylko, że będą fajne piosenki i pewne niespodzianki, ale oczywiście nie zdradzę jakie - komentuje ostatnie swoje sukcesy w programie The Voice of Poland Maja Kapłon. - Bardzo chciałabym podziękować za wszystkie oddane na mnie głosy, nie wiem, ile ich było, ale pozwoliły, bym z pierwszego miejsca przechodziła do kolejnych etapów. I proszę, głosujcie na mnie ponownie w najbliższą sobotę.


Nie pozostaje nam nic innego, jak głosować. Pamiętajcie, w najbliższą sobotę 18 listopada, TVP 2, godz. 20.00.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

jarosowajarosowa
0

Przykro mi ale nie oglądam PiSowskiej telewizji

(2017-11-14 18:41)
kacperskyykacperskyy
0

nikt chyba juz nie oglada.. a do tego takich debilnych, ogłupiających ludzi programów, ktorych coraz wiecej nie tylko w tv PISlicznej.. eee publicznej.

(2017-11-15 09:48)
waldemar-tomaszwaldemar-tomasz
0
Komentarz usunięty ze względu na naruszenie regulaminu. (2017-11-15 12:32)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy