Mała Mila Marecka - wspólne zwycięstwo

Zdjęcia i foto: Mała Mila Marecka - wspólne zwycięstwo Biegi sochaczew

W niedzielę 7 września 2014 roku odbyła się „Mała Mila Marecka”. Bieg na dystansie mili przeprowadzono już po raz piąty.

Zawodnicy wystartowali o godzinie 17.00. Dystans jaki mieli do  pokonania to 1609 metrów czyli 1 mila angielska. Na starcie biegu nie mogło zabraknąć reprezentantów Ziemi Sochaczewskiej.

W gronie 240 zawodników wypadli znakomicie. Trzecie miejsce wśród pań w kategorii K-18 zajęła Klaudia Lelonek. Panowie uplasowali się  w czołówce biegu. Adam Ząbczyński był 4, Łukasz Winnicki był 5, a Kamil Winnicki 6.

Drużynowo (suma czasów trzech zawodników i jednej zawodniczki) nasza ekipa zajęła pierwsze miejsce.

Serdeczne podziękowania dla chłopaków z UKS Filipides Teresin za inicjatywę połączenia sił i organizację wyjazdu.

Na mecie uczestnicy otrzymali medal, napój, grochówkę, pamiątkową koszulkę a zwycięzcy cenne nagrody rzeczowe.