Małgorzata Przybylska zdobywa Koronę Maratonów Polskich

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Małgorzata Przybylska zdobywa Koronę Maratonów Polskich Biegi sochaczew

KORONA MARATONÓW POLSKICH  - dla Małgorzaty Przybylskiej

 

Organizatorem Korony Maratonów Polskich jest Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Instytucja ta po weryfikacji przyznaje specjalne medale i umieszcza na liście Zdobywców Korony Maratonów Polskich, tych biegaczy którzy spełnią odpowiednie wymagania zawarte w regulaminie. W całym przedsięwzięciu chodzi o to, żeby ukończyć  5 największych polskich maratonów w ciągu 24 miesięcy, licząc od pierwszego przebiegniętego biegu na królewskim dystansie.

 

Małgorzata Przybylska, reprezentantka Klubu Maratończyka Aktywni Sochaczew w regulaminowym czasie ukończyła następujące biegi na dystansie 42 kilometrów i 195 metrów:

 

42. Maraton Dębno, 37. PZU Maraton Warszawski, 15. Cracovia Maraton,  34. PKO Wrocław Maraton, 17. PKO Poznań Maraton i została Zdobywczynią Korony Maratonów Polskich 2015/2016 jako pierwsza kobieta w historii klubu. Wniosek o przyznanie tego wyróżnienia został już wypełniony i Małgorzata będzie czekać na specjalny, pamiątkowy medal i dyplom dokumentujący jej dokonania.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

wacekwacek
+1
Szkoda, że nie podano czasów w jakich Pani Małgorzata pokonała maratony. Moze byłoby to zachętą dla innych biegaczy którzy nie wierzą w swoje możliwości. (2016-10-12 11:05)
woodoowoodoo
0
Wyników można poszukać na stronie klubowej KM Aktywni Sochaczew :) pozdrawiam :D (2016-10-13 23:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy