Malowanie on-line Sochaczew za nami

/ 6 komentarzy / 16 zdjęć
Zdjęcia i foto: Malowanie on-line Sochaczew za nami Wystawy, projekty sochaczew
+11

Czas na podsumowanie naszej akcji ph. „Malowanie on-line”. Przez 12 dni wspólnie z portalem „e-Sochaczew.pl” i sochaczewskim malarzem Marcinem Hugo-Baderem uczestniczyliście w tworzeniu wspólnego obrazu. Pejzaż, wydarzenie i muzyka - takie warianty wybraliście podczas trzech kolejnych głosowań. Jakie są efekty wspólnego malowania? Zapraszamy do oglądania galerii z kolejnych dni projektu.
Prawie dwa tygodnie pracy przed okiem kamery, wspólne głosowanie i aż 58 Waszych głosów – to dla nas pozytywne zaskoczenie i radość, że projekt zyskał Wasze uznanie. Pierwszą tego typu akcję w Internecie docenił m.in. dziennik „Polska”, publikując artykuł na temat wirtualnego malowania.
Wykonawca obrazu Marcin Hugo-Bader nie kryje zadowolenia z powodzenia akcji. Jak mówi, udział w projekcie „Malowanie on-line” był dla niego dużym wyzwaniem i nowym doświadczeniem w pracy twórczej. „Tworzenie obrazu na oczach ludzi jest trudniejsze, niż tradycyjne malowanie w zaciszu własnej pracowni – mówi artysta. – Ze względu na formułę projektu przez cały czas musiałem go realizować, opierając się na bieżących gustach Internautów, przez co do samego końca ostateczny wygląd obrazu był dla mnie zagadką. Mam nadzieję, że spełniłem oczekiwania uczestników akcji”.
Tymczasem gotowy już obraz w czerwcu zawiśnie w warszawskim Domu Artysty Plastyka (Galeria „022”) przy ul. Mazowieckiej, gdzie pod koniec czerwca trwać będzie wystawa Marcina Hugo-Badera poświęcona projektowi „Malowanie on-line”. Już dziś serdecznie na nią zapraszamy!
Na koniec pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego nowatorskiego pomysłu: firmom Cezim i Interkam za pomoc techniczną, lokalnym i regionalnym mediom oraz oczywiście Wam, drodzy Internauci.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

karol997karol997
0
Nie znam się na malarstwie. Jednak obraz Artysty Marcina Hugo-Badera bardzo mi się podoba. Jest nowoczesny i pomysłowy. Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w tym przedsięwzięciu.
Pozdrawiam
Karol (2008-04-18 18:11)
DabljuDablju
0
Obraz bardzo mi się podoba. Z przyjemnością śledziłem postępy :) Czekam(y?) na więcej :) (2008-04-18 20:47)
mojkomojko
0
Wow gratuluje!!!
(2008-04-18 20:54)
majamaja
0
mi się trochę skojarzyło z "Uporczywością pamięci" Dalego - przez to drzewo i surowy pejzaż w tle (2008-04-18 21:37)
majamaja
0
:) (2008-04-18 21:38)
Gosia34Gosia34
0
Marcin gratuluję :-) i proszę o powtórkę "akcji Malowanie on - line";-)
Pozdrowienia dla Karol 997:-P (2008-04-20 17:42)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy