Maluchem przez Azję

Zdjęcia i foto: Maluchem przez Azję Historia i tradycja sochaczew

23 stycznia 2020 roku o godzinie 18.00 w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie odbędzie się spotkanie z podróżnikiem, Arkadym Pawłem Fiedlerem. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do wysłuchania opowieści o niezwykłej podróży ,,Maluchem przez Azję".

Arkady Paweł Fiedler to wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. Pasja odkrywania świata towarzyszy mu od najmłodszych lat. W 2014 roku przejechał fiatem 126p Afrykę. Wyprawa nosiła hasło "PoDrodze Afryka". W czerwcu 2016 roku, polski mały fiat wyruszył z pod poznańskiego Puszczykowa do Władywostoku. Samochód i jego kierowca pokonali ponad 22000 km, odwiedzając 12 krajów zmagając się między innymi z wysokimi górami w Kirgistanie i Tadżykistanie, pokonali Trakt Pamirski oraz rozlegle stepy Kazachstanu i Mongolii po drodze spotykając barwnych i ciekawych ludzi dla których Maluch stał się wielką sensacją. Tym samym autem podróżnik planuje w 2020 roku przemierzyć również obie Ameryki.

Organizatorami styczniowego wydarzenia są Miejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Sochaczewskie Fiaty 126p. W trakcie spotkania oprócz opowieści i barwnych zdjęć z podróży prezentowanych przez Arkadego Pawła Fiedlera, chętni będą mieli również możliwość nabycia książki autora wraz z dedykacją pt. ,,Maluchem przez Afrykę".

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy