Mały Konkurs Recytatorski Sochaczew 2015 - wyniki

Zdjęcia i foto: Mały Konkurs Recytatorski Sochaczew 2015 - wyniki Sztuki sceniczne sochaczew


 

31 marca 2015 r. o godzinie 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie przy ul. Żeromskiego 8 rozpoczęły się eliminacje powiatowe XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego.

 

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów. Prowadzony jest metodą trzystopniowych eliminacji. W tym roku na konkurs zgłosiło się 101 uczniów ze szkół miejskich i gminnych.

 

Po przesłuchaniu wszystkich recytatorów Komisja zakwalifikowała na eliminacje mazowieckie tzw. „Warszawską Syrenkę” następujących laureatów:

 

W kategorii wiekowej kl. 0 –III: Dawida Błaszczyka ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie oraz Maję Wierzbicką ze Szkoły Podstawowej im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie. Wyróżnienia przyznano: Kindze Wójcik ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie, Patrykowi Chlebowskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie oraz Marcie Plichta ze Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Pruskiego w Zespole Szkół w Rybnie.

 

W kategorii wiekowej kl. IV – VI nagrodzono Adama Michałowskiego ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sochaczewie oraz Amelię Wszoła ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie. Wyróżnienia otrzymali: Julia Komosa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sochaczewie, Zuzanna Śmigielska ze Szkoły Podstawowej w Teresinie, Julia Marcinkowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie oraz Marta Wroniewska ze Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim.

 

W kategorii wiekowej klas gimnazjalnych Komisja nagrodziła: Patrycję Łupińską z Powiatowego Gimnazjum w Sochaczewie i Patrycję Łupińską, również z Powiatowego Gimnazjum w Sochaczewie. Wyróżnienie przyznano: Natalii Sołdaczuk z Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie, Marcinowi Dorodzińskiemu z Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Teresinie, Marii Wilamowskiej z Miejskiego Ośrodka Kultury w Sochaczewie i Zuzannie Paduch z Gimnazjum Powiatowego w Sochaczewie.

 

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Nagrodzonym życzymy samych sukcesów na „Warszawskiej Syrence”.

  

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wspaniałe nagrody, długopisy i słodycze, którymi obdarowali recytatorów. 

 

MOK Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy