Małżeństwo z Sochaczewa uniemożliwiło jazdę pijanemu kierowcy

Zdjęcia i foto: Małżeństwo z Sochaczewa uniemożliwiło jazdę pijanemu kierowcy  Narkotyki, alkohol sochaczew

30 grudnia w godzinach popołudniowych, dyżurny KPP w Sochaczewie otrzymał zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego kierowcy, który stwarza zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji. 

41-letni kierowca Peugeota jechał od ul. Boryszewskiej w Sochaczewie w stronę Rokotowa. Już z daleka było widać, że jest nietrzeźwy. W pewnym momencie zatrzymał auto na ulicy, a małżeństwo, które obserwowało go już od dłuższej chwili, podjęło próbę zabrania mu kluczyków. Mężczyzna nie dając za wygraną, ukrył się na terenie niezamieszkałej posesji. 

Po przyjeździe na miejsce patrolu policji kierowca był agresywny i nie miał zamiaru stosować się do poleceń funkcjonariuszy.

Jak informuje KPP w Sochaczewie:

,,Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, więc został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew. Gdy po jakimś czasie zmienił zdanie, badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili również, że mężczyzna nigdy nie posiadał prawa jazdy. Peugeot, którym jechał 41-latek został odholowany na koszt właściciela."

Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Oprócz tego poniesie również konsekwencje kierowania pojazdem, pomimo braku uprawnień. Grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy