Zaloguj się do konta

Marcin i Radek maszerują charytatywnie: przejdą przez gminę Sochaczew

Redakcja
2020-07-06
Interwencje i pomoc

Jutro Sochaczew odwiedzą niesamowici goście. To Marcin i Radek, panowie którzy muszą pokonać mnóstwo kilometrów po to, aby zebrać pieniądze na leczenie małej dziewczynki, Laury. 

Marcin i Radek wyruszyli 27 czerwca z Tarnowskich Gór i muszą przemierzyć ponad 500 km kilometrów, aby dotrzeć do Giżycka, gdzie skończy się ich podróż. Cel jaki im przyświeca to zbiórka pieniędzy na leczenie małej dziewczynki. Jak sami mówią:

- W Świecie nasyconym negatywnymi emocjami my (czyli Marcin i Radek) postanowiliśmy zrobić coś dobrego i pomóc małej Laurze. Dziewczynka choruje na AGS, a jedyną terapię, która daje nadzieję na wyleczenie, prowadzi szpital w Filadelfii (USA 🇺🇸). Potrzeby są ogromne, ponieważ na ten cel trzeba uzbierać aż 250 000 zł. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najbardziej zbliżyć się do osiągnięcia tego celu. 


Więcej o Laurze i postępach w jej leczeniu, znajdziecie na facebook'u :

https://www.facebook.com/LaucikAGS/ oraz na stronie zbiórki  www.pomagam.pl/LaucikAGS

Marcina i Radka nie opuszcza dobry humor. Podczas drogi często śpiewają i rozmawiają, jak twierdzą niekoniecznie ze sobą, raczej do siebie. 

- Nie raz nam ktoś mówił, że mamy nie równo pod sufitem, słysząc gdzie się wybieramy. Nawet nam to schlebia. Dużo śpiewamy. Od 4 dni cały czas to samo. Od wczoraj mamy nową zwrotkę. Nic nie nadaje się do publikacji. Sory. :) - mówią

7 lipca Panowie będą przechodzić przez gminę Sochaczew. Jeśli będziecie ich widzieć to pomachajcie, uśmiechnijcie się, a za kawałek ciasta też się na pewno nie obrażą. 

Zachęcamy również do wsparcia zbiórki --> www.pomagam.pl/LaucikAGS
zdj, Ujki 2rnee

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc