Marihuana i amfetamina - zatrzymania w Sochaczewie

/ 6 komentarzy
Zdjęcia i foto: Marihuana i amfetamina - zatrzymania w Sochaczewie Narkotyki, alkohol sochaczew


Jak donosi sochaczewska komenda policji, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego współpracując z policjantami wrocławskiego Centralnego Biura Śledczego Policji, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych m. in. o posiadanie i uprawę marihuany.

 

- Wczoraj po południu policjanci wydziału kryminalnego KPP w Sochaczewie pojechali w miejsce, gdzie według ich informacji mógł przebywać młody mieszkaniec miasta posiadający narkotyki. Razem z miejscowymi mundurowymi w działaniach brali także udział funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Wrocławia – relacjonuje Joanna Olszar, rzecznik KPP Sochaczew. - Kiedy operacyjni zjawili się miejscu, zastali bmw, w którym siedziało trzech mężczyzn. W czasie przeszukania pojazdu u dwóch mężczyzn ujawniono torebki z suszem i białym proszkiem.

 

W kolejnym kroku policjanci przeszukali mieszkanie jednego z mężczyzn, w którym znaleźli znaczną ilość marihuany przechowywanej w słoikach, a także ponad 200 gramów amfetaminy, kilka telefonów oraz pieniądze. Policjanci znaleźli także specjalistyczny namiot wraz z aparaturą służący do uprawy konopi. Do wyjaśnienia zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 26 i 34 lata.

 

Obaj zatrzymani są aktualnie przesłuchiwani. Jeden z mężczyzn może odpowiadać za posiadanie i produkcję narkotyków, a drugi za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 3 lat więzienia.


info źródło KPP Sochaczew

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

Obywatel85Obywatel85
0
I tak długo wam to zajęło........przecież on handlował od dobrych kilku lat,mało tego wszyscy dookoła jak i na ,,mieście,, wiedzieli zarówno i sama Policja :) (2015-11-13 16:42)
bartlomiej-galkbartlomiej-galk
0
z jednym teraz pije .
(2015-11-13 22:07)
użytkownik21483użytkownik21483
0
Czegos i poraz kolejny nie kumam tu . Policjanci z Sochaczewa to sami nie potrafia sie zajac lapaniem przestepcow.Zawsze wspulpracuja jak nie z glinami z Radomia to z Wawy i tym razem az gliny z Wroclawia . To co zeby nie oni to nasi by ich nie zatrzymali. Nie potrafia czy co ? Aha zapomnialem nasi to chyba tylko potrafia komus wlepic mandat ze przekroczyl predkosc 20km albo za przejscie przez ulice nie na pasach. Nie znam sie na tym wiec takie sa moie przemyslenia czemu i tym razem byly potrzebne gliny z Wroclawia. Przyjechali 300km do Socho zeby kogos zatrzymac? Jak ktos wie czemu zawsze inni policjanci dzialaja w Socho to niech mi wyjasni. (2015-11-14 13:23)
Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
0
Gza - twój słaby procesor nie pojmie stosowanych technik operacyjnych, więc nie dociekaj. Najważniejsze, że złapani. (2015-11-14 14:38)
użytkownik21483użytkownik21483
0
Ales ty kur... glupi kwiatkosiu !!!!! Techniki operacyjne hi hi hi . Nastepny co wszystko wie a tak naprawde ch... jeden wielki wie . Wszystko na ten temat kwiatkosiu . (2015-11-14 18:31)
robroyrobroy
0
też mam słabe pojęcie o "technikach operacyjnych",ale domyślam się że materiałów dotyczących np. takich spraw jak ta, policjanci z Sochaczewa nie rozwiązują po cichu -prawdopodobnie jest o postępie informowana i komenda wojewódzka,a za jej poręką i Główna,i ABW, i HGW kto jeszcze,w pewnym momencie te pasożyty ,podłączają się do rozpracowanej sprawy jak żaba do krowiego cyca na pastwisku, muszą być sukcesy nierobów zza biurka ,awanse,nagrody...,niskiej rangi Sochaczewski oficer, aspirant czy sierżant zgarnie wszystko do kupy a przyjadą ćwoki z wyższego szczebla i zbiorą na łopatę- sssuuuukces ! (2015-11-14 18:56)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy