Mariusz Cieślak - kandydat do Rady Miejskiej - okręg nr 4 - lista 25

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Mariusz Cieślak - kandydat do Rady Miejskiej - okręg nr 4 - lista 25 Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Mariusz Piotr Cieślak - mam 37 lat i jestem rodowitym sochaczewianinem. Jestem żonaty, mam dwoje dzieci – córkę Maję 10 lat oraz syna Kubę 6 miesięcy. Posiadam wykształcenie wyższe. Pracuję na stanowisku kierowniczym w prywatnej firmie handlowo-usługowej. 

Jestem osobą energiczną szukającą nowych wyzwań. Od najmłodszych lat reprezentowałem Nasze miasto na boiskach piłkarskich jako zawodnik MKS Orkan. Wiele lat będąc kapitanem drużyny, czułem się odpowiedzialny za nią w całości. Teraz tę odpowiedzialność chcę wziąć za miasto, a cechy, które pomogły mi na boisku mogę wykorzystać w Radzie Miasta.

Nasze miasto potrzebuje dobrze zorganizowanej drużyny, a ja mogę być jej zawodnikiem, bo tak jak na boisku, tak i w życiu potrafię grać zespołowo.

W kampaniach wyborczych zwykle pada wiele zapewnień i obietnic, o których krótko po wyborach się zapomina. Ja, nie chcę składać obietnic bez pokrycia. Chcę dokonywać zmian za pomocą mądrych programów, długofalowego planowania, wskazywania niedociągnięć i proponowania innych bardziej skutecznych rozwiązań. 

CHCĘ ABY SOCHACZEW WSZEDŁ DO GRY!


 

Z wyrazami szacunku

Mariusz Cieślak 

Porozumienie Obywatelskie Sochaczew

 



5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

stawik12stawik12
0
Mariusz trzymam kciuki , oby tak dobrze Ci poszło jak trenowanie w piłkę , wszak tam pierwsze miejsce. (2014-11-13 09:09)
IrekisIrekis
0
Powodzenia Powodzenia i jeszcze raz Powodzenia !!!! (2014-11-13 19:56)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy