Mariusz Szczygieł – już dziś w Sochaczewie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mariusz Szczygieł – już dziś w Sochaczewie Sochaczewianie - sylwetki sochaczew

Niecodzienne spotkanie odbędzie się dzięki Marlenie Skrobosz. Wyjątkowym gościem, który odwiedzi Sochaczew będzie Mariusz Szczygieł. Chętni mogą wziąć udział w spotkaniu w sochaczewskiej kawiarni Łoskot Cafe. 


Niezwykle ciekawe projekty mieszkańców naszego miasta są okazją do spotkań ze znanymi i cenionymi osobami. Tym razem nasze miasto odwiedzi Mariusz Szczygieł. Za to wyjątkowe spotkanie odpowiada jego organizatorka Marlena Skrobosz. 


Felietonista oraz znany nam z ekranów, prowadzący polsatowski talk show „Na każdy temat”. Program emitowany w latach dziewięćdziesiątych cieszył się dużą popularnością. Do największych dzieł (tak, nazewnictwo nie jest zbyt wygórowane) należy zaliczyć, między innymi, książkę Gottland, przybliżającą temat Czech i życia, które wiodą jego mieszkańcy. 


W Sochaczewie będziemy mieć przyjemność wziąć udział w spotkaniu z Mariuszem Szczygłem. Zaprezentuje show obrazkowy „Kultura czeska – moja laska nebeska”. Czego będzie można dowiedzieć się podczas spotkania? Dlaczego Czesi uważają, że kto się śmieje ma władzę? Dlaczego stawiają dowcipne pomniki? Dlaczego nie chcą się modlić? Dlaczego siedzą w piwiarni zamiast iść do spowiedzi? Dlaczego robią sobie raj na własną rękę? Dlaczego mają inne wady niż my? 


Na spotkanie zaprasza Marlena Skrobosz oraz InstytutR. „Kultura Czeska – moja laska nebeska” odbędzie się w Łoskot Cafe przy ulicy Traugutta 29, 14 września w godzinach 16.00 – 19.00. 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy