Marsz równości w Sochaczewie - wyraź swoje zdanie

/ 29 komentarzy
Zdjęcia i foto: Marsz równości w Sochaczewie - wyraź swoje zdanie Sochaczewianie - sylwetki sochaczew

Sochaczewianie - osoby o rozbudowanym światopoglądzie, empatyczne, otwarte, tolerancyjne, wychodzące poza utarte małomiasteczkowe tendencje, czy też widzące tylko jeden punkt. Swój zespół przekonań. 


Takie pytania należy zadać w kontekście myśli o organizację marszu równości na ulicach Sochaczewa. Czy mieszkańcy są na to gotowi? Są osoby, które uważają, że tak. Że możemy ramię w ramię wyruszyć po ulicach, aby pokazać, że nie zgadzamy się na dzielenie społeczeństwa. A to dzielenie dla każdego będzie oznaczać coś innego. Ważne, aby nasze myśli, przekonania, zdanie, opinie były naszą wolnością. Taką, która kończy się, gdy zaczyna się wolność drugiego człowieka. Tak można zatoczyć koło tolerancji. 


Czy będziemy potrafili mojsze dewizy pogodzić z człowiekiem obok nas? Lubimy się, szanujemy, akceptujemy do granic naszego poglądu czy umiemy przyjąć drugiego ze wszystkimi jego orientacjami. 


Równość to nie tylko społeczeństwo o różnych poglądach, orientacji seksualnej, politycznej czy religijnej. To przede wszystkim możliwość współgrania ze sobą bez nikomu niepotrzebnych starć. A jaka jest sytuacja w Polsce czy naszym Sochaczewie możemy dyskutować, ale nie możemy zaprzeczyć, że daleko nam do ideału. 


Przykładem może być tu klauzula sumienia farmaceuty (czy to oznacza, że do lekarza trzeba będzie chodzić z aktem chrztu czy bierzmowania?) bądź co się stanie, gdy trafimy na lekarza Świadka Jehowy a nam akurat odrąbano rękę próbującą wymierzać sprawiedliwość? Czy wycieczka do Egiptu o skrajnie różnych poglądach mieści się w naszym świecie?


Czy nasze prywatne poglądy nie powinny zostawać w szafach za drzwiami naszych domów a wychodząc powinniśmy być wolni? Szeroko pojętego zagadnienia: wolni. 


Czy uczestniczylibyście w marszu równości w naszym mieście? Czy jest on potrzebny? Czy Sochaczew jest gotowy na wspólny marsz?

 1.8
Oceń
(10 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (29)

lukasz-nonaslukasz-nonas
+3
3XNie (2019-07-25 15:05)
robroyrobroy
+2
@dominika -myszkowska-co ty za bzdety palisz? ja też bym chciał ! cytuję-Czy uczestniczylibyście w marszu równości w naszym mieście? Czy jest on potrzebny? Czy Sochaczew jest gotowy na wspólny marsz?-czy gotowy to znaczy co?czy na pobłażanie geyom i lesbijkom? bo to szemrane towarzystwo trzeba całować i wielbić? -żyj jak chcesz,ale nie wymagaj od innych żeby akceptowali twoje widzimisię- a marsze równości to sterowane akty przemocy-tej wyzwolonej-wściekłe lesby i obnażeni geje, żądają szacunku dla siebie pomiatając mną i innymi -HETEROSEKSUALNYMI-gotowy do moderacji i usunięcia jestem (2019-07-25 16:23)
whiskywhisky
+2
Kobieto, a kto kogo dzieli ? Co mnie obchodzi, jak kto żyje lub z kim śpi? Tego naprawdę nie trzeba demonstrować. Niech tylko nie krzywdzi drugiego człowieka, zwłaszcza dzieci. I niech nie próbuje wkraczać w sfery życia duchowego drugiego człowieka, negując jego przynależność religijną, obrażając jego uczucia religijne, szydząc z nich i poniżając go. Marsz Równości w takim sensie, jaK napisałem, jak najbardziej. Aspekty seksualne i dążność do równouprawnienia w adopcji i wychowywaniu dzieci - NIE. Dochodzi do absurdów, w USA pedofile domagają się zalegalizowania pedofilii, argumentując swoje dążenie tym, że czują sie tak dyskryminowani, jak żydzi w faszystowskich Niemczech przed II W.Ś. Świat zwariował, relatywizuje wszystko, żądając od człowieka akceptacji wszelkich wynaturzeń z ich konsekwencjami. (2019-07-25 16:53)
kacperskyykacperskyy
+5
ja powiem tylko tak, czysto akadamickie rozwazanie. mamy 3 swiaty: w jednym swiecie mamy 100 par hetero, na drugim swiecie mamy 100 par gejów i na 3 swiecie mamy 100 par lesbijek.która cywilizacja przetrwa? I nie mowcie mi wiecej ze cos jest zgodne z natruą. Natrua wie lepiej.dodam jeszcze, że mnie to grzeje kto z kim sie grzeje... w zimowe wieczory :) ale nie robmy z tego szopki. czy ja wychodze z moja zona na ulice epatowac moja seksualnoscia? moze lubimy jakies dzikie zabawy? czy mam wyjsc z tym wszystkim na ulice bo co? bo chce co pokazac? :)te cale marsze to po czesci prowokacja a po czesci to w glowie beton zamaist mozgu. do roboty by sie wzieli jeden z drugim.. zarowno ci "patrioci" jak i "tęczowi" porobiłby w magazynie po 12 godzin to odechcialo by im sie lac po miescie po ryjach... siedzieli by w zaciszu domowego ogniska i kontemplowali swoja milosc. (2019-07-26 08:28)
wkurzonywkurzony
+3
Nie mam nic przeciwko LGBT. Uważam też, że niepotrzebne są parady równości. Nie przypominam sobie parady ludzi obnoszacych się ze swoją heteroseksualnością. Czy wszyscy muszą wiedzieć kto z kim śpi i dlaczego. Mnie to po prostu nie interesuje. Nie widzę więc powodu by dlatego paradować po ulicach. "Róbta co chceta". Dajcie tylko spokój innym. (2019-07-26 09:43)
krisdkrisd
-4
bezprzembezprzem
0
Osobiście nie sądzę by taka manifestacja (która jest w modzie, albo ktoś chce wpajac nam na siłę nowe wartości) była potrzebna. Bo już sam nie wiem ku czemu to ma służyć? Zapytajcie manifestukacych po co tutaj są, a zaczną się gubic w swoich opinniach. Nie sądzę by osoby klhomo i trans seksualne potrzebowały takiej właśnie manifestacji. Z innej strony nie chce oglądać przysłowiowy golych dup i oglądać profanacje wartości chrześcijańskiej. (2019-07-26 19:40)
gajgaj
-4
Ktoś kiedyś powiedział;

Postaw człowieka w sytuacji trudnej, a zobaczysz jego twarz...

Bez pryzmatu nie ma tęczy

Bez zmieszania kolorów biel jest niewidoczna

Takie marsze są potrzebne choćby po to, aby zobaczyć kim jesteśmy i jakich ludzi mamy za sąsiadów. :) A czy akurat w tutaj... (2019-07-26 20:06)
marcpromarcpro
+2
A ja myślę że taki marsz bardziej byłby potrzebny w: Zjednoczonych Emiratach Arabskich lub w Arabii Saudyjskiej.

Więc jeśli chcecie robić marsze równości, to powinniście zacząć od krajów w których naprawdę one są potrzebne.Bo o jakie prawa chcą walczyć w Polsce homoseksualiści których jeszcze nie mają?

Dlaczego chcecie robić rewolucję w kraju w którym nie jest ona potrzebna? (2019-07-27 07:32)
henrykakhenrykak
+2
Nie chcemy w Sochaczewie parady równości. To co wyprawiają gdzie indziej jest wólgarne i wyuzdane. Niech sobie kochają inaczej ale pokazywać to w ten sposób wobec dzieci jest nie do przyjęcia. Nie potrzebne nam demonstrowanie kultury śmierci.
Nie Paradzie Równości!!! (2019-07-27 11:44)
wbienkowbienko
-4
Parady równości ma zupełnie inne postulaty. Nie chodzi o wulgarne i wyuzdane"bzykanie", które mają na myśli wszyscy przeciwnicy (ciekawe dlaczego homoseksualizm tylko z tym im się kojarzy?), Chcecie wiedzieć jakie? To się dowiedzcie. Wysłuchajcie tych ludzi. Zamiast wydzierać się "wyper...ać", rzucać kamieniami, jajkami i butelkami, oblewać moczem i ekskrementami, tworzyć "strefy wolne" po prostu wysłuchajcie. To wstęp do dialogu. Eskalacja agresji prędzej czy później doprowadzi do tragedii. (2019-07-27 22:06)
gajgaj
+1
"Równość to nie tylko społeczeństwo o różnych poglądach, orientacji seksualnej, politycznej czy religijnej. To przede wszystkim możliwość współgrania ze sobą bez nikomu niepotrzebnych starć."

Czytałem artykuł. Leśnicy po wielu wiekach praktyki nasadzania na określonym obszrze tylko jednego gatunku drzew w końcu zorientowali że czynią krzywdę lasowi. Osłabiają go. Dzieje się tak dlatego że choroby i szkodniki przez czas życia drzew mają doskonałe siedlisko do rozwoju na jednym żywicielu.

Rolnicy od wieków stosują płodozmian. Następstwo po sobie różnych gatunków rośliny które nie są ze sobą spokrewnione miało chronić glebę przed wyjałowieniem i nadmiernym rozwojem szkodników i patogenów. Ale to też nie do końca się sprawdza. Choroby potrafią przybrać postać przetrwalnikową i gdy ich żywiciel pojawi się atakują. Trzeba stosować chemię by je zwalczać.

Jest też sposób uprawy polegający na tym że na polu miesza się różne gatunki roślin.Przy odpowiednim doborze, potrafią wspomagać swój rozwój i wzajemnie się chronić.

Leśnicy zmienili swoje podejście do hodowli drzew i teraz stosują właśnie taką filozofię - mieszają dęby z sosnami, gdzie niegdzie brzozy, tam buki, za nimi świerki. Niżej rosną krzewy różnych gatunków. Naturalne siedlisko.

Różnorodne. A w tej różnorodności każdy elemet składowy jest ważny. Wspomaga, stymuluje rozwój, chroni. Uzupełniają się i tworzą prawdziwy las. Nie tą podatną na choroby i ataki szkodników jednolitą masę.

Co to ma wspólnego z marszem równości?

Domyślcie się sami. :) (2019-07-27 23:09)
MegTMegT
0
Czy osoby homoseksualne są aż tak uciemiężone w Polsce? Z wielu źródeł dochodzą mnie wieści o tym ze sami zainteresowani nie utożsamiają się z tym co się dzieje na takich marszach. Mowa o nieestetycznym ubiorze i zachowaniu, wybrykach w postaci profanacji Mszy Świętej etc.

Cały zamysł to miłość i równość. Szary obywatel nie sprzeciwi się takiej idei, ponieważ to dobre idee. Szary obywatel tym bardziej dziwi się czemu „mohery” i „kibole” aż tak bardzo ich nie lubią. Najpierw się dziwi, ale później widzi, ze „mohery” i „kibole” to obywatele bez mózgu. Bo z TV takie wnioski obywatel wyciąga. I myśli, że wyciąga je sam bo w TV nie mówią wprost.

Obywatel wyłączy TV i włączy myślenie, to obywatelowi się wszystko rozjaśni.

(2019-07-28 02:50)
henrykakhenrykak
0
Ktoś chyba nie wie o czym się wypowiada. Człowieku chyba za krótko żyjesz skoro nie wiesz jak to wygląda. To jest obrzydliwe. Niech się z tym nie o noszą ich sprawa co robią w domach. Jestem przeciwko LGBT. Chyba że ten pan też należy do tego środowiska dlatego tak broni parady. Pizdrawiam (2019-07-28 11:50)
mefistomefisto
+2
Małżeństwa homoseksualne,adopcja dzieci,wychowanie w ideologii LGBT?to są te postulaty wbienko?Czy są jakieś inne o których nie wiem?Przypomnę ci że konstytucja, w obronie której darłeś się jak wściekły na placu kościuszki,nie przewiduje takich wybryków.Powiem więcej,w tej chwili zmiana jej jest możliwa bo PiS idzie w kierunku większości konstytucyjnej.Nie pocieszę cię mówiąc że jak tak dalej będzie to oni ją zmienią w kierunku niezbyt korzystnym niż środowisko LGBT by chciało.Myślę że obrońcy gejów i lesbijek działają na ich szkodę podkręcając temperaturę,politycy opozycji chcą w ten sposób coś ugrać a tak naprawdę działają na korzyść PiS. (2019-07-28 13:45)
ToTylkoJaToTylkoJa
+1
NIe lubie faszyzmu czy on jest prawoskrętny czy lewo to dalej faszyzm. Wiec ja nie chce pochodu lewackich faszystów w moim miescie prawackich też. Beda korki na ulicach to jeszcze ierowcy sami wyjda i rozgonia towarzystwo. (2019-07-28 14:22)
robroyrobroy
+1
. (2019-07-28 17:11)
robroyrobroy
+2
@wbienko-ty znów coś btrałeś? a o co chodziu tym napędom rowerowym jak nie o ""bzykanie""? chodza goli, pomachyją jajami i cyckami,czego żądają? normalny gey obraca się wśród ludzi,pracuje ,mieszka,jest sąsiadem ,nie eksponuje i nie narzuca innym swojego sposobu bycia i zycia,,te parady to jak w pierszym democie który tu zamieściłem-ZNIECHĘCAJĄ DO "KOCHAJĄCYCH INACZEJ",zacytuję Ciebiez postu :"Eskalacja agresji prędzej czy później doprowadzi do tragedii. "-no to ci wpiedrolą (2019-07-28 17:47)
petersipetersi
+5
Tak, zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Takie publiczne manifestowanie swojego światopoglądu może być wkurzające. I ci faceci w kieckach blokujący pół miasta żeby sobie przemaszerować po ulicach... wrrr... poniżej przykład o czym mówię... (2019-07-28 21:35)
bezprzembezprzem
+1
#wbienko napisałeś by wysłuchać tych ludzi. Pytanie których? Tych homo i trans, czy tych manifestukacych z flaga na paradzie? :) (2019-07-29 01:21)
marcpromarcpro
-1
@petersi
Lepsi faceci w kieckach na ulicy niż bez. (2019-07-29 06:43)
robroyrobroy
+3
@wbienko-proszę bardzo-oto postulaty LGTB -a raczej oczekiwania z ich strony ,brakuje mi tylko żądania żeby im miejsca w tramwaju,metrze ustąpić,dać pozwolenie przejazdu na czerwonym świetle,a tak na poważnie-99 % tych oczekiwań jest spełnionych, na ten przykład--kto ich dyskrymunuje w pracy,szkole,urzędzie? w żadnej ankiecie,w żadnym CV nie ma żądania okazania swoich preferencji seksualnych,ja tam nie widziałem nic co dotyczy ich,jako hetero mógłbym sam napisać tę listę życzeń,np. żeby mnie w pracy, traktowali dobrze

https://www.wprost.pl/warszawa/10198100/warszawska-deklaracja-lgbt-budzi-wiele-kontrowersji-co-znalazlo-sie-w-tresci-dokumentu.html (2019-07-29 08:29)
marcpromarcpro
+2
A ja się chciałem zapytać, o jakie prawa w Polsce chcą walczyć osoby homoseksualne których jeszcze nie mają?O prawo do dostępu do dokumentacji medycznej partnera?

Ale przecież wystarczy zglosić ekarzowi kto ma miec dostęp do Twojej dokumentacji.

To może być Twój partner/ka, kioskarz z rogu czy Pani z warzywniaka.O prawo do dziedziczenia?

Żaden problem. Idziesz do notariusza, spisujesz testament i wszystko po Tobie dziedziczy Twój partner/ka.O prawo do wspólnoty majątkowej?

To też jest do załatwienia. Zakładasz z partnerem spółkę prawa cywilnego i od tej pory -tak jak w małżeństwie - wszystko czego się dorobcie jest Wasze wspólne.Więc tak jak widać - możliwości są.

Może jest trochę trudniejsze i bardziej skomplikowane, ale jak najbardziej do załatwienia. (2019-07-29 10:59)
KStkuKStku
+1
Cytat nr 1.„…ramię w ramię wyruszyć po ulicach, aby pokazać, że nie zgadzamy się na dzielenie społeczeństwa…. dzielenie dla każdego będzie oznaczać coś innego. Ważne, aby nasze myśli, przekonania, zdanie, opinie były naszą wolnością. Taką, która kończy się, gdy zaczyna się wolność drugiego człowieka. Tak można zatoczyć koło tolerancji.”

Moim zdaniem (przyp. mam do niego prawo jak każdy!), może zacznę od pytania – gdzie są głoszący buńczuczne dziś hasełka o niedzieleniu społeczeństwa jeśli chodzi o sprawy choćby zarobkowo – kastowo -  klasowe ? Czytając powyższe myślę sobie Ok ! niech sobie będą, kolorowi, dziś tzw. LBGiT, Żydzi, dawni ss’mańcy, gestapowcy, koloniści, komuniści i naziści …. prostytutki niech stoją na każdym rogu, ISIS oni też walczyli o wolność religijną  itp. itd. Ok. w sumie to pedofil i maniakalny zabójca, gwałciciel  to też ich myśli i przekonania, zdanie, opinia to też niby ich wolności, a dlaczego jednych wolności akceptujemy innych nie ? Po co nam prawo, zasady, żyjmy bez żadnych zasad, bez patrzenia w przeszłość, miejmy państwo świeckie, po co komu wiara ? ale, ale przecież w/w też w coś wierzą choćby w swoje przekonania. Bądźmy tolerancyjni aż do bólu jak w cytacie  nr 2  

Cytat nr 2. „Równość to nie tylko społeczeństwo o różnych poglądach, orientacji seksualnej, politycznej czy religijnej. To przede wszystkim możliwość współgrania ze sobą bez nikomu niepotrzebnych starć.” Jeśli rzeczywiście Pani autorka tego artykułu wierzy w to co napisała to niech mi wytłumaczy jedną rzecz. Mianowicie – śledzę bieżące wydarzenia w kraju głównie z kilku powodów które tu pominę, wydarzenia  z europy i świata mniej ale także troszeczkę, oglądam jak mam czas wiadomości w TVP1 (póki co to Polska TV), wydarzenia w TV POLSAT i fakty w TVN, Porównuję je, analizuje i opinię o rzeczywistości wyrabiam sobie sama. Proszę by Pani autorka artykułu odpowiedziała mi czy po ostatnich zdarzeniach jakie miały na bliskim wschodzie wyobraża Pani sobie współpracę ISIS z chrześcijanami ? Gdzie są obrońcy „równości” kiedy Izrael bombarduje cywilne dzielnice w Palestynie? Gdzie są obrońcy praw, wolności i równości w tym czasie gdy w Polsce 5% narodu dysponuje 90 % kapitałem kraju a 95% ludności żyje za najniższą krajową brutto, do tego miesięczna stawka utrzymania więźnia wynosi dziś grubo ponad 3150 zł netto ???

TO JEST TA RÓWNOŚĆ – RÓWNE TRAKTOWANIE RENCISTY (gwarantowane min.800 zl brutto) EMERYTA (gw. min. 1100 zł brutto) PRACOWNIKA (gw. min. 2250 zł brutto). Dlaczego nikt nie wspomina o tej dyskryminacji !!!??? Tak, tak, jest to moim zdaniem DYSKRYMINACJA i to perfidna.


Cytat  nr 3 „A jaka jest sytuacja w Polsce czy naszym Sochaczewie możemy dyskutować, ale nie możemy zaprzeczyć, że daleko nam do ideału.” Jak wyżej mam nadzieję udowodniłam na całym świecie jest daleko do ideału ! 

Cytat nr 4 „Czy uczestniczylibyście w marszu równości w naszym mieście? Czy jest on potrzebny? Czy Sochaczew jest gotowy na wspólny marsz?” Uważam, że każdy swoją równość i tolerancję powinien zachować w swoim sumieniu i domostwie. Z tymi marszami równości wydaje mi się, ze jest tak – KOMUŚ BARDZO ZALEŻY NA WYWOLANIU ZAMIESZEK W NASZEJ KOCHANEJ OJCZYŹNIE NA TLE IDEOWO – WYZNANIOWO – POLITYCZNYM, POŚREDNIM CELEM JEST OBALENIE DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO W POLSCE RZĄDU, ZAŚ BEZPOŚREDNIM CELEM JEST ROZLEW POLSKIEJ KRWI POPRZEZ WOJNĘ DOMOWĄ I WEJŚCIE SIŁ UNIJNYCH W SKLADZIE ARMII NIEMIECKO – FRANCUSKIEJ DO ZAPROWADZENIA PORZĄDKU I POKOJU W POLSCE KTÓRA MA ZNIKNĄĆ Z MAP EUROPY I ŚWIATA PO WPROWADZENIU PORZĄDKU UNIJNEGO. Dzisiejsza bezprogramowa i niemogąca się pogodzić z przegraną w 2015 roku opozycja zaczepi się wszystkiego by tylko dostać od unii korytko, widać jak działają przeciw  naszemu jeszcze krajowi. Nie głosowałam na PiS w 2015 roku, a co zrobię w 2019? Qrcze nie wiem L

Jeżeli ma ktoś wątpliwości niech obejrzy filmik „zabijemy każdego sprawiedliwego…..”

Pozdrawiam wszystkich równo !!! (2019-07-29 13:59)
KStkuKStku
+1
Przepraszam w jednym miejscu powyższego wpisu mogę zostać źle zrozumiana cytuję : "TO JEST TA RÓWNOŚĆ – RÓWNE TRAKTOWANIE RENCISTY (gwarantowane min.800 zl brutto) EMERYTA (gw. min. 1100 zł brutto) PRACOWNIKA (gw. min. 2250 zł brutto). Dlaczego nikt nie wspomina o tej dyskryminacji !!!??? Tak, tak, jest to moim zdaniem DYSKRYMINACJA i to perfidna." W cytacie i powyższym wpisie mam na myśli choć rowne  traktowanie finansowo rencistów, emerytow i pracownikow z więźniami, Rencista z własnej winy nie stał się rencista bo każdy chciałby być zdrowy, a wiezień z własnej woli zabił, zgwałcił itp. Emeryt uczciwie przepracowal wymagany minimalnr czaokres uprawniający go do emerytury a więzień nie pracuje, podobnie z pracownikami. Dlaczego więzień ma lepiej od w/w ludzi? ROWNO TO ROWNO ! (2019-07-29 14:26)
mieszk mlodzieszynamieszk mlodzieszyna
0
syjonisci do syjonu,moski do izraela a lgtb na madagaskar -normalni moga zostac. (2019-07-29 19:22)
niezaleznyniezalezny
+1
Strzałeczka forumowiczkom i forumowiczom !

W linku w którym wkleił „krisd” podoba mi się wypowiedź Tamka – „Ja nie wchodzę do niczyjej sypialni!! To oni z niej wychodzą i to jest właśnie problem. Ja nie wejdę do sypialni Michała, a on nie wejdzie do mojej.”

Uważam, że nie byłoby całego tego zamieszania gdyby nie obecna nie konstruktywna i jak ktoś napisał bezprogramowa żałosna dzisiejsza opozycja jedyne co oferująca to przejęcie przez nich władzy. ZACZĘŁO SIĘ OD „WYRZYNANIA WTAHY”, POTEM KLEPANIE JĄKAŁY SZYDZĄCEJ Z HIERARCHÓW I KOŚCIOŁA, MATKI BOZEJ Z TECZOWĄ AUREOLĄ I WIELE INNYCH DO DZISIEJSZEGO KOLEJNEGO JUŻ POBICA KAPLANA. Nie byłem, nie jestem i raczej nigdy nie będę fanatykiem religijnym, ba jestem przeciwnikiem wieszania insygniów jakiego kol wiek wyznania w szkołach i urzędach mimo, że jestem chrześcijaninem. Jak większość ludzi, znam ludzi innych orientacji, w dzieciństwie miałem koleżankę murzynkę, do niedawna nie przeszkadzał mi siedzący obok w autobusie „mosiek”. Co się zmieniło ? odkąd „mośki: i szwaby wcinają się jak stringi w rów w nasze polskie sprawy zaczynam być mocno anty tym nacjom, podobnie jest z tym o innej orientacji – gdzieś mam co i jak robią w swoich sypialniach, ale niech z tym na ulicę nie wyłażą !!! Kolorowi mi nadal nie przeszkadzają.

Do „wbienko”- małżeństwa homoseksualne adopcja dzieci wychowanie w ideologii lbgit i niszczenie porządku społecznego danego kraju - to są te ich postulaty i działania ? Hehe ale tego jak ktoś tu napisał, że w obronie Konstytucji RP pan „darłeś się jak wściekły na placu Kościuszki” nie wiedziałem, lecz skoro już waść broniłeś Konstytucji RP to pozwolę sobie przypomnieć : „Art. 18. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej” – zdecyduj się czego pan chcesz bo w ten sposób stajesz się pan wichrzycielem i mąciwodą!?

Popieram słowa „KStku” - KOMUŚ BARDZO ZALEŻY NA WYWOLANIU ZAMIESZEK W NASZEJ KOCHANEJ OJCZYŹNIE NA TLE IDEOWO – WYZNANIOWO – POLITYCZNYM, KTÓRYCH POŚREDNIM CELEM JEST OBALENIE DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO W POLSCE RZĄDU, A BEZPOŚREDNIM CELEM JEST ROZLEW POLSKIEJ KRWI POPRZEZ WOJNĘ DOMOWĄ I W EFEKCIE TEJ BRATOBÓJCZEJ WALKI - WEJŚCIE „POKOJOWYCH” SIŁ UNIJNYCH W SKLADZIE ARMII NIEMIECKO – FRANCUSKIEJ DO ZAPROWADZENIA „PORZĄDKU I POKOJU W POLSCE” KTÓRA MA ZNIKNĄĆ Z MAP EUROPY I ŚWIATA PO WPROWADZENIU PORZĄDKU UNIJNEGO. Komu zależy ? z pewnością środowisk (kasty, samozwańcze elity, mafie paliwowe , vat’owska itp. itd.) które nie mogą pogodzić się z wygraną w 2015 ugrupowania PiS, co osobiście dla mnie jest dziwne bo jak mordy drą o demokracji to chyba mają świadomość, że w demokracji wyboru władzy dokonuje SUWEREN nie kasty uprzywilejowane.

Obejrzałem - https://gloria.tv/video/BFkRAXE9kKPu3AKaSGFwPKgHe

Dobrej nocki

(2019-07-29 21:08)
zbigsochzbigsoch
0
Marsze organizowane przez LGBT kojarzą mi się z wieloma rzeczami ,ale nie z równością.Trudno jest zabronić takich manifestacji i nie być posądzonym o brak tolerancji,blokowanie swobód obywatelskich itd.Myślę jednak ,że wystarczy przestrzegać obowiązującego prawa, żeby większość z tych marszów rozwiązać zaraz po starcie.

Wielu ludzi chyba zbyt dosłownie wzięło sobie powiedzenie ,,róbta, co chceta",żeby mówić o równości,wolności,szacunku odpowiedzialny człowiek powinien to powiedzenie rozszerzyć i powinno ono brzmieć tak -Róbta, co chceta, ale w granicach prawa.

(2019-07-30 09:43)
gajgaj
0
...................................Róbta, co chceta, ale w granicach prawa.

Słuszna uwaga Zbigsoch. :) (2019-07-30 15:39)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy