AKTUALIZACJA: Martwy noworodek w sortowni śmieci - tragiczne odkrycie pracowników

Zdjęcia i foto: AKTUALIZACJA: Martwy noworodek w sortowni śmieci - tragiczne odkrycie pracowników  Czarna kronika sochaczew

Tragicznego odkrycia dokonali pracownicy sortowni odpadów w Płońsku. Pomiędzy śmieciami na taśmie znajdował się noworodek. 

16 grudnia podczas pracy przy taśmie do sortowania odpadów w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Płońsku pracownicy odkryli zwłoki noworodka. Na miejscu pracują policja oraz prokuratura. Na razie w związku z makabrycznym odkryciem służby prowadzące śledztwo nie udzielają żadnych informacji. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. 

AKTUALIZACJA:

Jak podaje serwis plonszczak.pl prokuratura prowadząca śledztwo podała prawdopodobne informacje dotyczące śmierci noworodka. Prowadzono śledztwo w kontekście dzieciobójstwa. Znaleziony noworodek to chłopiec. Jak podaje lekarz prowadzący oględziny urodził się on z niedzieli na poniedziałek w 30 tygodniu ciąży. Znajdował się on w jednym z 14 kontenerów, które przyjechały z terenu Płońska oraz jeden z Nowego Dworu. Prokuratura podaje, iż jeden z kontenerów był nadpalony, ale nie ma wiedzy na chwilę obecną czy miało to związek ze sprawą. 


Chłopiec został wyrzucony do kontenera, a przyczyny zgonu będą znane po sekcji zwłok. Lekarz ocenia, iż dziecko nie miało widocznych śladów obrażeń zewnętrznych.


FOTO: Maciej Mączyński (źródło plonszczak.pl)


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy