Mateusz Przemyłski zwycięzcą Turnieju Warcabowego

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mateusz Przemyłski zwycięzcą Turnieju Warcabowego Rekreacja sochaczew
+1

W I Feryjnym Turnieju Warcabowym zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 zwyciężył Mateusz Przemyłski.

Na drugiej pozycji uplasował się Michał Bębenista , a miejsce trzecie zajął Piotruś Jakubowski, któremu należą się szczególne gratulacje, bowiem mimo młodego wieku (5,5 roku) pokonał w kilku partiach starszych od siebie zawodników.

Kolejne miejsca zajęły odpowiednio Natalka i Zosia Modrzejewskie. Na ostatniej punktowanej pozycji znalazł się pan Marek Przemyłski.

Zwycięzcy otrzymali w nagrodę bezpłatne wejściówki na basen oraz nagrody rzeczowe: gry i kolorowanki oraz dyplomy.

Kolejny Turniej Warcabowy w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 odbędzie się we wtorek 27 stycznia o godzinie 10.00.

Zapraszamy również na festyn wodny w środę 21 stycznia o godzinie 11.00 oraz lodowe zabawy dla dzieci w czwartek 22 stycznia o godzinie 13.00, a także na turnieje piłkarskie w hali sportowej przy ul. Chopina 101 i turniej gier: papier , nożyce , kamień, kółko i krzyżyk oraz statki w niedzielę 25 stycznia o godzinie 10.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 .