Maturzyści zniszczyli pylon przed nowym budynkiem komendy

/ 4 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Maturzyści zniszczyli pylon przed nowym budynkiem komendy Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Dwóm pijanym maturzystom przyszedł do głowy pomysł zniszczenia podświetlanego baneru stojącego przed nowym budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Grozi im teraz do 5 lat więzienia. 

Do dyżurnego sochaczewskiej komendy wpłynęła informacja dotycząca dwóch 19- latków usilnie demolujących pylon przed nowym budynkiem KPP w Sochaczewie. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali dwóch maturzystów skaczących na nowy baner, przy okazji uszkadzając instalację elektryczną oraz kostkę w otoczeniu pylonu. Ponadto zadowoleni ze swojego wyczynu mężczyźni uwiecznili wszystko telefonem.  

Chwilę później w trakcie pościgu policjanci zatrzymali jednego ze sprawców, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna po przyznaniu się do winy został zwolniony w celu napisania egzaminu maturalnego z języka polskiego. 

W drugi dzień egzaminów zatrzymano drugiego z wandali. Młody mężczyzna także usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, po czym po wykonaniu czynności został puszczony przez policjantów na egzamin maturalny. Obydwóm maturzystom grozi teraz do 5 lat więzienia. 


(źródło KPP w Sochaczewie)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

maqrtamaqrta
+4
Aż musiałam sprawdzić co to ten pylon. Noż kur... (2019-05-14 11:28)
robroyrobroy
-1
zapakować na 25 lat do służby w policji,niech pokutują (2019-05-14 15:46)
KStkuKStku
+3
100 - kilogramowa kula na łańcuchu do nogi, pasiak, kilof i 5 lat ciężkich prac w kamieniołomie !!!. Dlaczego polski kodeks karny jest taki łaskawy? Zamiast słowa "grozi" powinny być słowa "JEST NIEUCHRONNA" ! zaś oprócz kary pozbawienia wolności w zamkniętym zakładzie karnym powinno być POZBAWIENIE WOLNOŚCI Z NAŁOŻENIEM CIĘŻKICH PRAC FIZYCZNYCH PRZY BUDOWIE I REMONTACH DRÓG I W KAMIENIOŁOMACH!!! Każda zdrowa osoba (np. ta żałosna blogerka z Wa-wy która młotkiem rozwaliła zabytek, widać, że nadaje się do kamieniołomu bo umie posługiwać się młotem!) popełniająca wykroczenie, naruszająca prawo, zamiast "siedzieć" powinna DZIEŻKO ZAPRACOWAĆ NA KAŻDĄ ZJEDZONĄ KROMKĘ CHLEBA! Te dwa to coś skaczące nawet na miano małp nie zasługujące zamiast grozić im do 5 lat powinni mieć NIEUCHRONNE 5 LAT CIĘŻKICH PRAC W KAMIENIOŁOMIE - widać, że są zdrowi (nie licząc ich głów), skoczni i silni! Ale ciekawe czy to nie dzieciaki jakichś vip'ow i czy wogole zostaną czymś ukarani? (2019-05-15 07:59)
robroyrobroy
0
@KStku-oto jest pytanie,na pewno ktoś ich zna i wie kim są rodzice,ciekawe (2019-05-15 17:56)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy