Mazowiecka Wspólnota Samorządowa z Bezpartyjnymi Samorządowcami

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mazowiecka Wspólnota Samorządowa z Bezpartyjnymi Samorządowcami Wybory samorządowe 2018 sochaczew


Mazowiecka Wspólnota Samorządowa w Komitecie Wyborczym Wyborców "BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY"

Mazowiecka Wspólnota Samorządowa (MWS) utworzyła wspólnie z ogólnopolskim Ruchem Samorządowym "Bezpartyjni" oraz wieloma lokalnymi stowarzyszeniami samorządowymi Komitet Wyborczy Wyborców "Bezpartyjni Samorządowcy". To pierwsza tego typu inicjatywa  w 28 letniej historii samorządu lokalnego w Polsce. Komitet został zarejestrowany Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 23 sierpnia 2018 r. i będzie zgłaszał kandydatów do wszystkich szczebli samorządu (sejmik, rada powiatu, rada miasta, rada gminy). Dzięki temu Komitet będzie mógł promować samorządność w gwarantowanym czasie antenowym w mediach krajowych. PKW zarejestrowała też stronę internetową komitetu: 

www.bezpartyjnisamorzadowcy.pl

Mazowiecka Wspólnota Samorządowa stanowi trzon KWW Bezpartyjni Samorządowcy na Mazowszu, ale formuła komitetu jest szersza i pozwala na niekrępujące uczestnictwo innym lokalnym stowarzyszeniom i osobom niestowarzyszonym. Więcej na ten temat można przeczytać w wywiadzie z Prezesem MWS na stronie internetowej: mws.org.pl

To dlatego wśród sochaczewskich Bezpartyjnych Samorządowców, oprócz członków MWS, będą też ludzie z innych środowisk. Sochaczewska Wspólnota Samorządowa, mająca w swoich szeregach doświadczonych i kompetentnych samorządowców, docenia fakt zaangażowania się w naprawę sochaczewskiej samorządności ludzi z historycznego Komitetu Obywatelskiego "Solidarność", którzy jako założyciele sochaczewskiego samorządu w pierwszej kadencji również nie akceptują obecnego stylu zarządzania miastem i jego finansami. Wśród nich jest wiceprzewodniczący Rady Miasta Sochaczewa z pierwszej kadencji - Marek Gołkowski, człowiek europejskiego formatu, z dyplomatycznym doświadczeniem i bogatą wiedzą, który zamierza kandydować na Burmistrza Sochaczewa i który jest gwarantem profesjonalizmu oraz etycznego zarządzania miastem.


Prosimy o głosy w wyborach 21 października. Zarząd Oddziału Powiatowego Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej w Sochaczewie. 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy