Mazowsze Lokalnie uruchamia energię społeczną - spotkanie 11.07.2018 r.

Zdjęcia i foto: Mazowsze Lokalnie uruchamia energię społeczną - spotkanie 11.07.2018 r. Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Realizujesz działania lokalne, pracujecie na rzecz społeczności, jesteście grupą, która chce zrobić coś dla siebie lub mieszkańców?

Zapraszamy na spotkanie w Sochaczewie „Mazowsze Lokalnie uruchamia energię społeczną” – 11 lipca o 16.30 Kramnice Miejskie, ul. 1 Maja 21 (sala konferencyjna)
gdzie dowiecie się:
• Co zrobić aby uzyskać mikrodotację w ramach konkursu „FIO-Mazowsze Lokalnie”?
• Jakie przykładowe pomysły były dofinansowane w ubiegłych latach?

• Jak przygotować i opisać swój własny pomysł na projekt?

Kto może otrzymać mikrodotację w konkursie „FIO-Mazowsze Lokalnie”?
a) Grupy nieformalne
b) Grupy samopomocowe

c) Młode organizacje pozarządowe, czyli organizacje, które zostały wpisane do KRS nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotację a ich budżet nie przekracza 25 tys. zł.

Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu „Mazowsze Lokalnie uruchamia energię społeczną”, który jest programem wsparcia dla młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i samopomocowych działających na terenie województwa mazowieckiego. 

Celem głównym Programu jest zwiększenie zaangażowania obywateli i obywatelek oraz organizacji pozarządowych w życie publiczne. Realizacja Programu ma umożliwić mieszkańcom włączenie się w różnorodne działania na rzecz innych, swoich wspólnot oraz w tworzenie, realizację i monitoring polityk publicznych.


Potwierdzenie udziału prosimy przesyłać na adres katarzyna.lesko@boris.org.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy