Medale brydżystów "Piasta" na Mistrzostwach Polski Młodzików

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Medale brydżystów "Piasta" na Mistrzostwach Polski Młodzików Inne sporty sochaczew

W dniach 4 – 7 września w Stasikówce k/Poronina odbyły się  Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym.

Duży sukces osiągnęli w tych zawodach zawodnicy „Piasta” Feliksów. Dwa brązowe medale wywalczyli Kacper Kopka i Michał Maszenda

W mistrzostwach wystartowała liczna, dziewięcio- osobowa ekipa „Piasta”

W turnieju par na zapis maksymalny rozegranym na dystansie 50 rozdań wystartowało 66 par.

Kacper i Michał zajęli 3 miejsce z wynikiem 68,48%

Karolina Kupczyk i Kinga Kiraga14 miejsce (57,35%)

Filip Przyłuski i Michał Przybyliński30 miejsce (50,86%)

Maria Osmolak i Kamila Kiraga43 miejsce (45,46)

Wiktor Witkowski i Kinga Kołecka (Gdańskie Towarzystwo Brydżowe) 52 miejsce

W turnieju teamów (drużyn czteroosobowych) wystartowały 32 teamy.

Kacper, Michał, Piotr Jasiński (AZS UW) i Michał Pluszczewski (Silesia Gliwice) zajęli 3 miejsce.

Karolina Kupczyk, Kinga Kiraga, Jakub Kokot (BKS Miles Milicz) i Adam Szuszkiewicz (SKL Piechowice) zajęli 6 miejsce

Filip Przyłuski, Michał Przybyliński, Michał Kiełbasa, Filip Trojański, Paweł Kulanicki (AZS UW) zajęli 10 miejsce

Kamila Kiraga, Maria Osmolak (najmłodsza zawodniczka mistrzostw) Wiktor Witkowski i Kinga Kołecka (GTB) zajęli 25 miejsce.

W prowadzonych klasyfikacjach końcowych zanotowaliśmy kolejne sukcesy!

W klasyfikacji klubów: na 28 sklasyfikowanych Piast Feliksów zajął 3 miejsce!!!,

W klasyfikacji szkół: na 42 sklasyfikowane Gimnazjum w Wymysłowie zajęło 8, a Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie 17 miejsce