Medale na początek sezonu Dragon Fight Club

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Medale na początek sezonu Dragon Fight Club Sporty walki sochaczew

Po raz pierwszy w Sochaczewie zawody sportów walki zawitały na Bulwary nad Bzurą – tuż nad brzegiem rzeki ustawiony został octagon, w którym rozgrywały się turnieje w ramach wakacyjnej edycji ALMMA VIP. Organizatorem tego wydarzenia, mającego miejsce równolegle z V Świętem Bzury, był Dragon Fight Club Sochaczew wraz z Urzędem Miasta Sochaczew. Poza następnym sukcesem jako organizatorzy, możemy poszczycić się kolejnymi osiągnięciami naszych zawodników, którym przyszło rywalizować z przedstawicielami klubów m.in. z Warszawy, Torunia czy Szczecina. Złoty medal do swojej kolekcji dołączył Radek Goszcz, zwyciężając w Turnieju Grappling Senior do 77 kg. Złoty krążek wywalczył również jego młodszy kolega, Krystian Woźniak, startujący w Turnieju Grappling U15 +70 kg – w tym samej kategorii srebro zdobył Patryk Makowski. Patryk wywalczył tego dnia drugie srebro, biorąc udział w turnieju na zasadzie Extra Fight. Natomiast startujący po raz pierwszy w wyższej kategorii wagowej Bartek Dragański wywalczył brąz.

Takie zakończenie wakacji motywuje do dalszej pracy – od początku września wszystkie sekcje wracają do treningów. Zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć na pierwsze treningi nowych sekcji:

- dzieci 7 - 12 lat
- boks i kick-boxing
- MMA
- samoobrona.

Szczegółowe informacje dotyczące treningów nowych grup znajdują się na naszym profilu na Facebooku - Dragon Fight Club Sochaczew oraz na stronie dragonsochaczew.pl.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy