Medale z Pocharu Europy Reprezentacji Polski Trenera Janusza Piechny

Zdjęcia i foto: Medale z Pocharu Europy Reprezentacji Polski Trenera Janusza Piechny Judo sochaczew

Reprezentacja Polski juniorów młodszych prowadzona przez trenera Janusza Piechnę na Pucharach Europy 2015 r. które odbyły się : Chorwacja-Zagrzeb, Włochy, Hiszpania, Czechy-Teplice, Niemcy- Berlin, Rumunia  -wywalczyła cztery medale 2-srebrne, 2-brązowe jedno piąte miejsce i 2-miejsca siódme.


W dniach 6-7 maja wystartowała w ostatniej edycji Pucharu Europy tym razem na ojczystej ziemi w mieście Bielsko-Biała.  Zawody te były ostatnimi, w których zawodnicy mogli uzyskać punkty dające kwalifikacje do tegorocznych   Mistrzostw Europy (Bułgaria-Sofia), do Europejskiego Festiwalu Młodzieży (Gruzja- Tbilisi) oraz Mistrzostw Świata, które odbędą się w Bośni i Hercegowinie.

Po tym turnieju selekcjoner naszej reprezentacji podał skład na Mistrzostwa Starego Kontynentu, w którym to znaleźli się najlepsi jego zdaniem zawodnicy naszego kraju:


Kategoria wagowa 60kg

1.Litwin Przemysław K.S. Ma Ko Judo Wrocław

2.Kokosza Piotr K.S. Budowlani Sosnowiec

Kategoria wagowa 66kg

1.Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk

2.Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk

Kategoria wagowa 73kg

1.Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa

2.Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa

Kategoria wagowa 81kg

1.Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa

Kategoria wagowa 90kg

1.Ryciak Eryk AZS UW Warszawa

2.Kejza Paweł K.S Polonia Rybnik

Kategoria wagowa plus  90kg

1.Załęczny Krzysztof TKS Judo Toruń


W dniach 8-10.maja na drugi dzień po Pucharze Europy odbyła się Międzynarodowa Konsultacja Szkoleniowa,  w której to uczestniczyło 39 reprezentacji państw z całej Europy.  Od 2010 roku  trener sochaczewskiej „ Siódemki” jest głównym prowadzącym   konsultacje szkoleniowe międzynarodowe organizowane przez PZJudo.


W tej konsultacji uczestniczył zawodnik  UKS „ Siódemka” Sochaczew - Szymon Górka,  który w dniach  20-21.06.2015 roku w Luboniu koło Poznania będzie jedynym zawodnikiem reprezentującym barwy Sochaczewa na finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy