Medale za długoletnie pożycie małżeńskie w gminie Rybno

/ 36 zdjęć
Zdjęcia i foto: Medale za długoletnie pożycie małżeńskie w gminie Rybno Spotkania, jubileusze sochaczew
+31

W dniu 24 sierpnia 2009r. w Rybnie odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” dla 49 par małżeńskich z terenu naszej gminy. Medale zostały nadane w miesiącu lipcu b.r. przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego na wniosek Wójta Gminy Rybno Grzegorza Kropiaka.
Wręczenie odznaczeń poprzedzone było Mszą Świętą odprawioną w intencji Jubilatów w miejscowym Kościele Parafialnym pod wezwaniem Świętego Bartłomieja.
Odznaczeni Jubilaci zawarli związek małżeńskie w latach 1949 – 1959. Wśród nich 60-letni staż małżeński ma 5 par, najkrótszy 50-letni 3 pary.
Ta piękna uroczystość miała miejsce na festynie”Urodziny u rodziny” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Gminę Rybno oraz Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Sochaczewie, który odbył się na terenie Zespołu Szkół w Rybnie.
Zgodnie z programem, podczas trwania festynu było wiele atrakcji, m.in.: karaoke dla dzieci, młodzieży i dorosłych, gry i zabawy rodzinne, konkurs przygotowany przez KPP w Sochaczewie, pokaz psów tropiących, przejażdżki kucykiem, pokaz judo UKS Piechna „Siódemka” Sochaczew, „Czytanie zbliża”-Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie, koncert zespołu Sabat i zespołu INES.
Zaliczmy imprezę do udanych nie tylko z powodu pięknej pogody, ale również dzięki licznie przybyłym gościom oraz mieszkańcom gminy Rybno.
Kończąc, chcielibyśmy zwrócić się do osób najważniejszych w tym dniu
Drodzy Jubilaci dzięki swojemu postępowaniu przyczyniliście się do trwałości małżeństwa i rodziny. Życzymy Wam kolejnych lat życia w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu. Możecie Państwo być dumni, bowiem jesteście wzorem dla wielu młodych ludzi.

Zapraszamy do obglądania zdjęć w galerii naszej strony

Dziękujemy sponsorom, którzy przyczymili się do uświetnienia naszej uroczystości

 Bank Spółdzielczy Sochaczew
 Firma Bakoma
 Firma Mars Polska
 Cukiernia Lukrecja
 Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
 Piekarnia – Wawrzyn
 Kwiaciarnia Fiore-Arte – Jolanta Sieradzka
 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
 Firma Artrom Roman Gołaszewski
 Zespół Sabat
 Zespół Ines
 Elżbieta i Franciszek Kiszelewscy
 Jadwiga i Zenon Mazgaj
 Henryka i Ireneusz Jędrzejczak
 Mirosława i Sławomir Winniccy
 Wiesława i Sławomir Tomaszewscy
 Elżbieta i Henryk Zydlewscy

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Dokumenty (1)Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy