Zaloguj się do konta

Męski Zespół Wokalny i Mundurowy Sochaczew: nowa oferta kulturalna miasta

Redakcja
2016-04-06
Spotkania, jubileusze

W Sochaczewskim Centrum Kultury pojawiła się nowa oferta: Męski Zespół Wokalny i Mundurowy. Nabór – pierwsze spotkanie - zaplanowano na 11 kwietnia. Poprzez Urząd Miasta SCK zaprasza sochaczewian płci męskiej w wieku od 25 do 50 lat.

 

Czekamy na opinie naszych użytkowników, co myślą na temat Męskiego Zespołu Wokalnego i Mundurowego, który wkrótce wzbogaci ofertę Sochaczewskiego Centrum Kultury. Bo że chętni się znajdą, nie wątpimy.

Zgodnie z informacją Urzędu Miasta, członkowie tego zespołu będą wykonywać pieśni patriotyczne i wojskowe. A przynajmniej, o takim charakterze. A będą to członkowie wyłącznie płci męskiej w wieku od 25 do 50 lat. Dlaczego właśnie takie ramy wiekowe i taka płeć - UM ani SCK nie wyjaśnia.

Zainteresowani członkostwem w grupie zaproszeni są na spotkanie organizacyjne 11 kwietnia br. (poniedziałek) w głównej siedzibie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15. Sierpnia 82 (Boryszew).

Czekamy na równie atrakcyjną propozycję SCK dla pań. A także pierwszy występ Męskiego Zespołu Wokalnego i Mundurowego. Może nowa grupa zdąży z debiutem na tegoroczne Dni Sochaczewa?

W załączeniu plakat SCK oraz foto źródło strona UM sochaczew.pl


Opinie (1)

mamcarz

...prześmiewczy charakter tego wpisu na tym dziwnym portalu ,który kiedyś uważałem za naprawdę potrzebny sochaczewskiemu społeczeństwu zwalił mnie z nóg.Dziś będę w siedzibie portalu e-Sochaczew i osobiście zadam kilka pytań w sprawie tego wpisu...którego na wszelki wypadek zrobiłem skan .Projekt dotyczy stworzenia grupy wokalnej męskiej ,która w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ,1 sierpnia na pl.Kościuszki wraz z orkiestrą Camerata Mazovia pod kierunkiem p.dyr.Artura Komorowskiego wykona cykl piosenek powstańczych upamiętniających ten trudny i krwawy czas dla miasta Warszawy.Na resztę pytań odpowiem osobiście.Arkadiusz Mamcarz. [2016-04-11 01:35]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc