Mężczyzna czekał na przeszczep - nietypowa interwencja sochaczewskiej policji

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mężczyzna czekał na przeszczep - nietypowa interwencja sochaczewskiej policji  Komunikaty sochaczew

Wczoraj do Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu wpłynęło podziękowanie dla sochaczewskich policjantów, którzy w grudniowy piątek powiadomili mieszkańca powiatu sochaczewskiego czekającego na przeszczep trzustki. Mężczyzna jest już po operacji i czuje się coraz lepiej.

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego może mówić o wielkim szczęściu. 48-letni mężczyzna jest pacjentem jednego z warszawskich szpitali. Oczekiwał na przeszczep trzustki. Gdy wreszcie znalazł się dla niego organ do przeszczepu, lekarze nie mogli się skontaktować z biorcą . Lekarze poprosili o pomoc sochaczewskich policjantów.

Mundurowi natychmiast ruszyli pod wskazany adres. Kilkanaście minut później dotarli do domu mieszczącego się na terenie jednej z gmin powiatu sochaczewskiego. Gdy w piątek 13 grudnia o 5. rano policjanci weszli na posesję, drzwi otworzyła żona 48 - latka. Początkowo zaniepokojona, gdy dowiedziała się o przyczynie wizyty policjantów, natychmiast pobiegła obudzić męża. Okazało się, że tej nocy jego telefon komórkowy rozładował się.

Mundurowi przekazali mu numer telefonu do lekarzy. Po krótkiej rozmowie z medykami, mężczyzna podziękował policjantom. Dwie godziny później był już w Warszawie. Teraz jest już po przeszczepie i czuje się coraz lepiej.


Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik

zdj. KPP Sochaczew


 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

RouterRouter
0
Gratulacje oby więcej takich ludzi. (2020-01-01 10:18)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy