Miała dwa promile i 7 - letnie dziecko pod opieką

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Miała dwa promile i 7 - letnie dziecko pod opieką  Narkotyki, alkohol sochaczew

Pijana kobieta nie miała zamiaru dobrowolnie opuścić posesji swojego znajomego. Miała 7 -letnie dziecko pod opieką, dwa promile alkoholu i awanturowała się. Chłopiec trafił do placówki opiekuńczo - wychowawczej.

27 sierpnia  sochaczewscy policjanci zostali wezwani na interwencję na ulicę Pułaskiego w Sochaczewie. Mężczyzna, który wezwał funkcjonariuszy twierdził, że na jego posesji znajduje się kobieta, która nie chce dobrowolnie jej opuścić.

Na miejscu okazało się, że 42 - letnia sochaczewianka jest nietrzeźwa i ma pod opieką 7 - letniego syna. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kobieta ma ponad dwa promile. Ponieważ w tej sytuacji dziecko nie mogło dłużej pozostawać pod opieką pijanej matki policjanci poprosili ją o wskazanie członka rodziny, który mógłby się zająć chłopcem. Kobieta niestety nie potrafiła wskazać nikogo takiego, więć funkcjonariusze postanowili umieścić 7 – latka w placówce opiekuńczo – wychowawczej.

Materiały dotyczące opieki w stanie nietrzeźwości nad małoletnim chłopcem trafią do sądu rodzinnego.


(źródło KPP Sochaczew)


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

medika_amedika_a
0
i dziecko powróci do matki bo ta albo wyrazi skruchę albo sędzia będzie łaskawy -i do następnego razu ... PATOLOGIA SIE SZERZY (2019-08-28 19:46)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy