Michał Łukawski - kandydat do Rady Miejskiej - lista 25, okręg 19

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Michał Łukawski - kandydat do Rady Miejskiej - lista 25, okręg 19 Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Szanowni Państwo

Zdecydowałem się kandydować na funkcję radnego Rady Miejskiej ponieważ wierzę, że możemy wspólnie tworzyć rzeczywistość wokół Nas. Powinniśmy wyrażać opinię o ważnych dla Nas sprawach, dzielić się oczekiwaniami i pomysłami na zmiany, w taki sposób byśmy byli słyszani       i rozumiani przez władzę.

Rozsądna władza słucha zorganizowanych, umiejętnie określających swe poglądy, obywateli. Rozsądna władza doskonale rozumie, że to oni najlepiej wiedzą, co jest dla nich dobre, gdzie znajduje się społeczny potencjał i w jakim kierunku chcą się rozwijać. Możemy być tak kompetentni. Możemy, określając swoje zdanie, mieć wpływ na decyzje o tym, co dzieje się w Naszym mieście. Wiem jak tego dokonać!

Jako radny pragnę realizować idę konsultacji społecznych. Chcę budować w Nas poczucie wpływu. Być inicjatorem publicznej dyskusji i zachęcać do uczestnictwa w niej. Zapraszać do gry społecznej jaką będzie Nasz udział w podejmowanie decyzji. To świetna gra, ponieważ nie przewiduje przegranych. A wspólne decyzje, z reguły, są trafniejsze od podejmowanych zza biurka. Jako pośrednik między społeczeństwem a władzą dołożę wszelkich starań, by wykreowane w powyższym procesie konsultacji z obywatelami, postulaty zostały zrealizowane.

Mam 25 lat. Studiuję na ostatnim roku magisterium z zakresu politologii ze specjalnością Zarządzanie Rozwojem Społeczności Lokalnych na Collegium Civitas w Warszawie. Nabyłem wiedzę na temat dobrych praktyk partycypacji społecznej znam metody współpracy i współdecydowania. Wiem, jak i kiedy je zastosować. Umiejętności te dają wiele korzyści. Są niezwykle ważne w pracy samorządowca, ponieważ eliminują przypadkowość decyzji, podnosząc ich jakość. W mojej ocenie stanowią fundament kompetencji radnego.

Zachęcam do wzięcia udziału w Wyborach Samorządowych i rozważenia mojej kandydatury na radnego Rady Miasta.

Mój okręg to ulica Chopina od 160 do końca, Grunwaldzka, Parkowa, Hotelowa.

Zapraszam na https://www.facebook.com/radnylukawski


Dziękuję uprzejmie


Michał Łukawski

KWW "Porozumienie Obywatelskie Sochaczew" 


 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

metasekwojametasekwoja
0
Powodzenia.Potrzeba świeżego spojrzenia na miasto. (2014-10-31 10:36)
stawik12stawik12
0
ja też trzymam kciuki. Powodzenia (2014-10-31 10:53)
IrekisIrekis
0
MŁODZI NIESKAŻENI POLITYKĄ OTO SZANSA ROZWOJU DLA TEGO MIASTA
POZDRAWIAM (2014-10-31 15:52)
bandarbandar
0
Życzę Ci 4 lat praktyki we współdecydowaniu i współpracy. Dopiero zobaczysz, jak do teorii ma się praktyka. Od razu mówię: twardy bądź i czujny od dnia wyboru. Inaczej, możesz mieć kaca. Albo obserwuj i rób notatki, doktoracik może z tego wyjść. Oby nie o patologii politycznej. Powodzenia! (2014-10-31 21:27)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy