Międzygminne schronisko - Fundacja Judyta poszukuje miejsca do stworzenia miejsca

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Międzygminne schronisko - Fundacja Judyta poszukuje miejsca do stworzenia miejsca  Interwencje i pomoc sochaczew

Schronisko Azorek zakończyło działalność. Zwierzaki dzięki pracy wolontariuszy trafiły do hotelików, domów tymczasowych, a dla ogromnej liczby zwierzaków udało się znaleźć ten jedyny wyczekany dom stały. Niestety obecnie zwierzaki znalezione na terenie miasta jadą aż do Płocka, gdzie adopcja ze względów na odległość nie jest już tak dostępna. Fundacja Judyta na co dzień zajmująca się szczeniakami postanowiła stworzyć miejsce również dla "naszych" psiaków. 


Fundacja Judyta  która na co dzień opiekuje się szczeniętami porzuconymi, chorymi, skrzywdzonymi czy też po wypadkach chce stworzyć miejsce dla zwierzaków również z terenu powiatu sochaczewskiego. Psiaki mogą liczyć na wyleczenie, przygotowanie do adopcji a także poszukiwanie dla nich dobrego, świadomego domu. 


Małgorzata Brzezińska z Fundacji Judyta wraz z dwoma innymi organizacjami poszukuje miejsca do stworzenia nowego miejsca, schroniska międzygminnego do którego mogłyby trafiać także zwierzaki z terenu Sochaczewa. Dołączamy do apelu, miejsce, które będzie dostępne dla mieszkańców naszego powiatu, w którym zwierzaki znajdą dobrą opiekę jak te "judytowe" powinno stać się priorytetem dla nas wszystkich. O tym jakie działania podejmowało miasto pisaliśmy między innymi  https://e-sochaczew.pl/n/burmistrz-o-poszukiwaniu/61836


Apel Fundacji dla Szczeniąt Judyta - Kochani! Ważne!! Poszukujemy miejsca, w którym wraz z dwoma innymi organizacjami będziemy mogli stworzyć międzygminne schronisko. Wymagania: okolice Sochaczewa, ziemia oddalona od zabudowań o minimum 150 m. min 1 ha, Stare Siedlisko, kurniki, stajnie, budynki gospodarcze. Okolice Sochaczewa, Płońska, Płocka, Warszawy.


Chcemy aby okoliczne gminy miały gdzie umieszczać bezdomne psy. Aby miały one godne warunki i szansę na adopcję. Jeśli macie propozycje, wysyłajcie je prosimy na adres mailowy: fundacjajudyta@wp.pl


Radysy niedługo padną, a psy i gminy muszą mieć alternatywę. Pomożecie nam znaleźć odpowiednie miejsce? Czekamy na Wasze maile.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

RouterRouter
+2
Piekna inicjatywa i na pewno sie uda a misto od lat waliło w h...i wyszło jak wyszło szczęścia życzę i aby szybko powstało schronisko dało schronienie tym niechcianym pozuconym . (2020-06-30 13:30)
TIDŻEJTIDŻEJ
+1
Brawo Judyta , chyba mam ,,pomysła,, na lokalizację schroniska !

Jest moim zdaniem super teren , w Sochaczewie , z dobrym dojazdem i bez ,,uciążliwego,, sąsiedztwa ludzi - to teren po drugiej stronie ulicy Kościńskiego, prowadzącej nad zalew.

Właściwie to vis a vis zalewu.

Duży teren około z tego co pamiętam 4 ha i do sprzedania.

Ogrodzony , utwardzony z mediami i dobrym dojazdem , widziałem tam wiosną tablicę z ofertą sprzedaży, na moje oko idealna lokalizacja, co prawda śmierdzi z kozłowskich kurników i huczy Wawin i Sarens , ale skoro ludzie przywykli , to i pieski dadzą radę :-)

Nie mam pojęcia o kosztach , ale zawsze można liczyć na pomoc mieszkańców miasta i powiatu, a może jakaś dotacja z UE, przeznaczona na niezbędną inwestycje

Pozdrawiam

Tomek (2020-07-01 03:38)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy