Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu Pływanie sochaczew
+1

W dniu dziecka zostały zorganizowane w Wodnym Parku Warszawianka międzynarodowe zawody pływackie, na których wystartowała ośmioosobowa reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,dwójka” Sochaczew. Wśród bardzo mocnej konkurencji nasza ekipa wyjechała z Warszawy z jednym medalem – brązowym Alicji Ulickiej na 100 metrów stylem grzbietowym. Ala była bardzo bliska zdobycia jeszcze dwóch medali na 50 metrów stylem motylkowym – IV miejsce i 50 metrów stylem grzbietowym – V miejsce. Wyniki uzyskane przez ta zawodniczkę są bardzo cenne bo zdobyte na długiej pływalni ( 50 metrowej), na której to Ala startowała pierwszy raz. Bardzo dobrze zaprezentował się również najmłodszy i najmniej doświadczony z naszych zawodników Michał Janicki, który stawia dopiero pierwsze kroki na zawodach pływackich a już ociera się o strefy medalowe w tak prestiżowych zawodach (V miejsce 100 metrów stylem grzbietowym). Najbardziej utytułowanym zawodnikiem w naszej reprezentacji był na tych zawodach Kajetan Wilczak, dla którego był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed najważniejszymi zawodami w tym sezonie tj. Międzywojewódzkimi Drużynowymi Mistrzostwami Młodzików 13-letnich, które odbywać się będą w połowie czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kajtek zadebiutował w bardzo trudnej konkurencji 200 metrów stylem motylkowym i zajął w niej IV miejsce podobnie jak na 100 metrów motylkiem.
Na pochwałę zasłużyli również Frankowski Maksymilian, Komendarek Mikołaj, Gajda Daniel, Ola i Patrycja Ulickie za godne reprezentowanie Naszego Stowarzyszenia.

Zbliża się przerwa wakacyjna i zasłużony wypoczynek dla naszych zawodników
i w związku z tym Zarząd i Trenerzy składają serdeczne podziękowania dla rodziców za dzielne wspieranie naszych działań oraz za pomoc w organizacji transportu dzieci na zawody itd.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy