Miejska Biblioteka zaprasza na wyjazd do Królewskiego Ogrodu Światła

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Miejska Biblioteka zaprasza na wyjazd do Królewskiego Ogrodu Światła Wystawy, projekty sochaczew

Biblioteka Publiczna w Sochaczewie zaprasza do udziału w wyjeździe do warszawskiego Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie. Królewski Pałac co roku przygotowuje niesamowite instalacje świetlne. Tegoroczna wystawa to także połączenie światła z muzyką klasyczną. 


Nowością w wilanowskim parku jest Muzyczny Ogród Światła, który zabłysnął obok Zimowego Ogrodu Króla. Goście parku mogą oglądać pokazy z wysokości tarasu górnego co sprawia, że widok jest jeszcze bardziej niesamowity. Muzyka jaka towarzyszy pokazom świetlnym to między innymi utwory Vivaldiego – "Cztery Pory Roku" czy "Burza" lub Czajkowski – "Taniec cukrowej wieszczki" oraz "Dziadek do orzechów."


Jedną z atrakcji Królewskiego Ogrodu Światła są weekendowe mappingi. Są to trójwymiarowe pokazy na fasadach budynków a można dzięki nim zobaczyć takie postacie wyglądające z okien pałacu jak król Jan III czy królowa Marysieńka. Podczas pokazu wyjedzie także orszak oraz tancerze zatańczą dworskie tańce. 


Kiedy planowany jest wyjazd?

Zwiedzanie Królewskiego Ogrodu Światła zaplanowane jest na 9 lutego na godzinę 15.30. Koszt uczestnictwa to dla osoby dorosłej 45 zł, dla młodzieży oraz dzieci ( z legitymacją) 35 zł, natomiast dla dzieci do lat 7 pod opieką rodziców 20 zł. 


Zapisów oraz płatności można dokonywać do dnia 1 lutego w oddziale biblioteki na ulicy 1 Maja 16 w kramnicach miejskich oraz Chopina 160 w Chodakowie. Powrót planowany jest na godzinę 21.30.


Zdjęcie: Biblioteka Miejska.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (2)

  lunaluna
  0
  Informacja podana zdecydowanie za późno. Dzień przed wydarzeniem. (2019-01-10 12:29)
  dominika36dominika36
  +1
  Wyjazd jest 9 lutego 2019 roku. (2019-01-10 12:44)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy