Mieszkańcy Sochaczewa kradli w Skierniewicach

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Mieszkańcy Sochaczewa kradli w Skierniewicach Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Czterech młodych mieszkańców Sochaczewa usłyszało zarzuty włamań na terenie powiatu skierniewickiego i łowickiego. Dwóch z nich przebywa obecnie w zakładach karnych w Łodzi (na zdjęciu). Jak donosi policja skierniewicka sprawcy zazwyczaj od razu odsprzedawali skradzione przedmioty lub zostawiali na własny użytek.

 

Jednym z podstawowych zarzutów, jakie usłyszeli czterej mężczyźni zamieszkali w Sochaczewie, jest włamanie do sklepu w gminie Nowy Kawęczyn, powiat skierniewicki. Do zdarzenia doszło w nocy 29 grudnia 2015 r. Sprawcy dostali się do sklepu poprzez wybicie otworu w ścianie. Skradziono wówczas różne artykuły spożywcze, alkohol, produkty chemiczne oraz telefon. Pierwszy ślad, na jaki wpadli funkcjonariusze, naprowadził ich na 25-letniego sochaczewianina, a następnie na kolejnych mieszkańców naszego miasta: dwóch 21-latków i jednego 32-latka.

Dwóch włamywaczy zostało zatrzymanych 23 marca br. w Sochaczewie. Dwóch pozostałych aktualnie przebywa w zakładach karnych w Łodzi i to tu postawiono im zarzuty. Poza włamaniem do sklepu dotyczą one kradzieży kół, akumulatora i wtryskiwaczy z samochodów osobowych zaparkowanych w Skierniewicach oraz włamania do samochodu w Łowiczu.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

retsamretsam
0
W tytule powinno być napisane: 2-ch, lub 3-ch, mieszkańców Sochaczewa. Napisano tak jakby wszyscy mieszkańcy brali udział w tych kradzieżach. Bardzo nie ładny tytuł (2016-03-30 15:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy