Mieszkańcy zidentyfikowali kobietę

/ 7 komentarzy
Zdjęcia i foto: Mieszkańcy zidentyfikowali kobietę Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Dzięki publikacji wizerunku kobiety, która 10 marca w aptece przy ul. Żeromskiego w Sochaczewie, przywłaszczyła sobie 630 zł należących do innej kobiety, sprawczyni została zidentyfikowana przez mieszkańców. Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu. Teraz odpowie przed sądem za to, co zrobiła.

 

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 10 marca 2015. W jednej z aptek przy ul. Żeromskiego klientka przez roztargnienie zostawiła na półce pod ladą przezroczystą kopertę z zawartością 630 złotych. Kobieta stojąca przy okienku obok, już po wyjściu poszkodowanej, przywłaszczyła sobie te pieniądze.

 

Wszystko zarejestrowały kamery znajdujące się w aptece. Prokuratura zdecydowała o upublicznieniu wizerunku poszukiwanej. Dzięki materiałom udostępnionym przez policję, w tym nagraniu z monitoringu, który zamieściliśmy wczoraj 27 kwietnia na naszym portalu, udało się zidentyfikować sprawczynię. To mieszkańcy, po obejrzeniu publikacji, wskazali policji kobietę, która teraz odpowie przed sądem. Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie dziękuje mediom i mieszkańcom za zaangażowanie.

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

robroyrobroy
0
nie żebym bronił,ale gdyby miała wystarczającą ilość pieniędzy w swoim portfelu nie połaszczyłaby się na kasę innej emerytki, zawłaszczenie jest naganne i surowa Temida uruchomi wszystkie macki aby udowodnić że stoi na straży praworządności. Kobieta przyznała się ?no to niech przeprosi poszkodowaną i po ptokach,a ta druga niech chociaż w kolorowych skarpetkach chowa,nie zapomni,nie będzie wodzić na pokuszenie a sprawa DPS już rozwiązana? (2015-04-28 10:31)
kacperskyykacperskyy
0
co ona nie ma w rodzinie osoby co by jej podpowiedziala co zrobic???? nigdy sie nie przyznawaj!!!! potem kombinuj cos z lekarzem, moze psychiatra, parawnicy, zwolnienia lekarskie, sprawa sie przeciaga... jak k*** kozakowi ze wsi za zabicie czlowieka udalo sie "wynegocjowac" dobre warunki to za byle 600 stowek sie nie da??? trzeba popytac :) (2015-04-28 11:04)
dragon36dragon36
0
znając życie to sprawa odbedzie się bardzo szybko i zapewne surowo ukarana ,a co do sprawy DPS robroy to ciągle nic ,i pewno nic nie będzie .Polska nasza kochana . (2015-04-28 11:38)
izauraizaura
0
dragon36

A o co chodziło w tym DPSie , bo wypadłam ze sprawy . (2015-04-28 13:50)
Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
0
Śmiejemy się z chytrej baby z Radomia, a tu proszę... mamy swoją. (2015-04-28 14:39)
K.K.
0
I co, teraz ją ukamienują na Orkanie?? Gorsze rzeczy nasz miasto widziało i jakoś prokuratura nie pozwalała na pokazanie twarzy..szkoda, że tak chętnie nie zostały udostępnione jakiś czas temu nagrania z monitoringu sprzed dyskoteki w Rybnie, kiedy rozpaprany syn bogatego tatusia rozjeżdża ochroniarza...albo jeszcze wcześniej-rozwala słup na Żeromskiego i o mało nie zabija przypadkowych przechodniów..Nie przeczę, że kradzież to kradzież, ale Policja nie ma już innych środków w naszym małym pipidówku ? A pomyśleli o rodzinie tej pani?? (2015-04-28 22:12)
użytkownik22316użytkownik22316
0
A za parę dni pójdziecie na wybory i będziecie głosować na tę hołotę.Biorą po wierć melona rocznie za złodziejstwo. (2015-04-29 16:24)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy