Mikołaj Rokicki już w klinice – nowy etap w walce o zdrowie

Zdjęcia i foto: Mikołaj Rokicki już w klinice – nowy etap w walce o zdrowie  Zdrowie sochaczew

Mały Mikołaj Rokicki to chłopiec, który zmaga się z hiperinsulinizmem. Trzustka Mikołajka produkuje bardzo duże ilości insuliny, która jest zabójcza dla tak młodego organizmu. Pomóc mogło tylko kosztowne leczenie w Niemczech. Dzięki pomocy wielu z Was udało się zgromadzić potrzebną kwotę, a Miki jest już w klinice. 


Rodzice czuwający przy maluchu cały czas podający co 6 godzin zastrzyk podskórny, karmienie co 3 godziny. Tak do tej pory wyglądał każdy dzień rodziny Rokickich. Całe życie było podporządkowane maluchowi i obawie o jego życie. Klinika, która mogła pomóc znajdowała się w Niemczech. To tam lekarze zdecydowali się na udzielenie pomocy i leczenie chłopca. Podjęte działania dają sto procent szans na całkowite wyleczenie. Dzięki pomocy wielu ludzi, również mieszkańców Sochaczewa udało się zebrać potrzebna kwotę. 


Mikołaj pojechał do kliniki w Berlinie, gdzie lekarze wykonają badania PET, następnie kolejne badania w klinice w Greifwald. Ostatnim etapem jest operacja. Mały Mikołaj właśnie rozpoczął swoją drogę po zdrowie. 


Jak informują rodzice Mikiego - Aktualnie lekarze wprowadzili go w stan snu (mamy nadzieję, że śnią mu się cudowne rzeczy), żeby móc wykonać badanie. Musimy Wam powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni poziomem opieki, co znacznie nas uspokaja. Wiemy, że nasze dziecko jest w najlepszych rękach, jakie mogliśmy dla niego znaleźć. Dziękujemy Wam serdecznie, że pomogliście nam spełnić marzenie!


Trzymamy kciuki i czekamy na szczęśliwy powrót. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy