Mikołaj Rokicki jest już na bloku operacyjnym

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Mikołaj Rokicki jest już na bloku operacyjnym  Interwencje i pomoc sochaczew

Mały Mikołaj Rokicki kilka godzin temu został zabrany na blok operacyjny, aby przejść długo wyczekiwaną operację. Operację, dzięki której ma szansę na pełen powrót do zdrowia. 

O Mikołaju pisaliśmy na naszym portalu TUTAJ i TUTAJ. Przypominamy, że jego trzustka produkuje bardzo duże ilości insuliny, która jest zabójcza dla tak młodego organizmu. Rodzice dotychczas musieli czuwać przy nim dzień i noc, aby podać co 6 godzin zastrzyk podskórny oraz karmić do co 3 godziny. Teraz dzięki operacji może się to nareszcie zmienić.  

To dzięki ogromnemu wsparciu osób zaangażowanych w zbiórkę pieniędzy na leczenie Mikołaja udało się uzbierać kwotę ponad trzystu tysięcy złotych, która zagwarantowała możliwość wyjazdu na leczenie chłopca. Dzięki temu ma on szansę na normalne dzieciństwo, bez igieł i bólu. 

Jak czytamy na profilu fb Mikołaj Rokicki - Mały chłopiec i jego wielki hiperinsulinizm:

,,Nadszedł najważniejszy i najbardziej oczekiwany dzień!!! MIKI jest już z Panem Profesorem i całym personelem na bloku operacyjnym. Trzymajcie proszę kciuki!

Pozdrawiamy i dziękujemy Wam za tą chwilę,

Pełni nadziei i radości (i z odrobiną strachu)

RODZICE Ania i Marcin" 


Nie pozostaje nam nic innego jak mocno trzymać kciuki i czekać na dalsze pozytywne wiadomości o stanie zdrowia naszego małego sochaczewianina.  zdj. Mikołaj Rokicki - Mały chłopiec i jego wielki hiperinsulinizm

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

sohosoho
0
Zdrówka życzę!!! (2020-02-12 07:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy