Mikołajki w Kinie

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mikołajki w Kinie Film, fotografia sochaczew

Dzieci to najbardziej wdzięczny widz w naszym kinie. Odwiedza nas często, uważnie ogląda losy filmowych bohaterów i jeszcze jakiś czas po seansie z dużymi emocjami o nich opowiada. Dlatego mamy dla nich niespodziankę. Zapraszamy wszystkich młodych widzów na darmowy pokaz dwóch filmów. Mamy nadzieję, że w ten sposób wprowadzimy Was w bajkowy nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 
Pokazy odbędą się 6 grudnia (niedziela) 2015 w Teresińskim Kinie za Rogiem (Teresiński Ośrodek Kultury, Al-XX lecia 32). Na obydwa filmy jest WSTĘP WOLNY. Prosimy tylko najpóźniej do soboty (5 grudnia) dokonać rezerwacji miejsc i odebrać bezpłatny karnet / wejściówkę.


Program "Mikołajki w Kinie" :

14.30 – Renifer Niko ratuje święta
film animowany, reż. Michael Hegner, Kari Juusonen, Dania, Finlandia, Irlandia, Niemcy 2008, 70’ – od 5 r.ż.

Mały renifer Niko wraz z dwójką przyjaciół rusza do Krainy Zorzy, gdzie stacjonuje Dywizjon Świętego Mikołaja. Wierzy, że jest synem jednego z latających reniferów - chce odnaleźć ojca i nauczyć się latać. Nie wie, że będzie musiał stawić czoło złym głodnym wilkom, które chcą pożreć renifery, a potem świętego Mikołaja i zniszczyć święta Bożego Narodzenia...  

16.30 – Gdzie jest Mikołaj?
film familijny, reż. Lourens Blok, Holandia 2013, 85’ – od 7 r.ż.

Wyobraźcie to sobie: wielki łoś spada z nieba i robiąc potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Wygląda na to, że odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem, kiedy sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli… A na dodatek łoś mówi ludzkim głosem!
Taka właśnie nieprawdopodobna historia przydarza się Maxowi, chłopcu, który już od kilku lat nie wierzy w żadnych świętych Mikołajów i w żadne mówiące zwierzęta. Trudno jednak zaprzeczać faktom - łoś jest i mówi. A poza tym, kiedy rodzice się rozwodzą, nowy przyjaciel jest zawsze mile widziany. W Panu Łosiu Max znajduje powiernika tajemnic, kumpla, z którym może oglądać filmy, kompana w starciu z rozbójnikami z sąsiedztwa, a także - co najważniejsze - kogoś, kto rozumie, co znaczy tęsknić za ojcem. Tyle że jeśli zatrzyma go dla siebie, Mikołaj nie rozwiezie prezentów dzieciom na całym świecie i… nie będzie świąt! Więc może jednak trzeba odnaleźć Mikołaja i zwrócić mu pechowego pomocnika? 

Ilość miejsc w kinie ograniczona do 20 osób.
Rezerwacja pod numerem tel. 516 367 900 
( 8.00 - 16.00) lub mailowo kinotok@tok.art.pl.
Prosimy w wcześniejsze odebranie karnetów w sekretariacie TOK 
(pon.-pt. w godz. 8.00-16.00). 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy